Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elkaptám a Barátom mikor...

Elkaptám a Barátom mikor füvezett. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Egy Randit beszéltünk meg, de nem jött el. Felhívtam, mire gyorsan elmondta , hogy elkapták mikor szívott mi lessz vele?

17 éves. Eddig nem volt még ilyen ügye, priusza sincs.



2019. máj. 13. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az elterelést választja akkor szabadlábon marad. Pár hónapig pártfogóhoz meg drogelvonós gyűlésekre kell járnia. Meg persze nem szívhat, mert ha random pozitívra tesztelik, akkor bukta az elterelést.


Részletesen:

[link]

2019. máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Pontosan, de elég lazán veszik ezeket. Senkinek sem célja, hogy ténylegesen meg legyen büntetve. Én is voltam ilyenen (és még pár barátom), egyikünket sem tesztelték. Én külön kértem, hogy ne kelljen csoportba járnom, ezt is megengedték.

Előre megbeszélt időpontokban 12x meg kell jelennie ezen az elterelésen minimum 6 hónapra szétszórva. Előtte el kell mennie valamiféle vizsgálatra (az eltereléses helyen adnak erről tájékoztatást), ahol megállapítják, hogy mennyire függő, meg ilyesmik. Csak megkérdezik, hogy mit használ, mennyit, családban lévő pszichés betegség van-e. Ott kap egy papírt, amit az ő általa kiválasztott elterelést végző helyre visz, ott leadja a rendőrségi papírral együtt és ekkor beszélik meg az időpontokat. Már ez az alkalom is egynek számít a 12-ből a legtöbb helyen. Az utolsó alkalommal kap majd egy papírt, amit csak lead azon a rendőrségen, ahova bevitték és lezárják a nyomozást, stb. Később levélben értesítik erről, más teendője nem lesz. Az elterelés utolsó napjától számítva két éven belül nem kaphatják el megint, mert akkor priusz, közmunka, pénzbüntetés.

2019. máj. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azt még hozzátenném, hogy ha rendben megcsinálja mindenzt, akkor sehol semmi nyomna nem lesz ennek, csak a rendőrségen. Ha nem mondja senkinek, senki sem fog tudni róla. Nem kikéhertő adatok
2019. máj. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!