Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki 3x füvezett egész...

Dukai regina kérdése:

Ha valaki 3x füvezett egész életében lehet baja?

Figyelt kérdés
ha valaki háromszor füvezett egész életében lehet valamijen bahja akkor ha ebből kétszer csak 2 szívás volt az egész? és volt egy olyan amikor ellőtt egy másfél szálat mert akivel füvezett nem bírta a töbit elszívni ? lehet bármi baja is az életben? medig marad benne a servezetbe? nem tudom mijen fajta igazából nem ismerem annyira csak egy párat...
2011. okt. 7. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
ez vmi polgárpukkasztásnak indult? "dukai regina" ?
2011. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem de nem a név a lényeg hanem a kérdésre kérek választ
2011. okt. 7. 15:14
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Persze. Bármikor elcsaphat egy busz, például.
2011. okt. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De a szertől . úgy értem a szervezetben meddig marad benne az anyag? hány napig, hétig, hónapig. osztály társam kért meg hogy tegyem fel.
2011. okt. 7. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Meg sem kottyan :) Semmiféle maradandó károsodást nem szenvedsz, ellentétben pl. az lsd-vel vagy sok hallucinogén szerrel.
2011. okt. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi
2011. nov. 9. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát olyan ne próbálgassál, amiről fogalmad sincs, mert egyszer nagyon ráfázhatsz. Az eddigiek valószínűleg már érdektelenek, de minél többet próbálgatod, annál inkább észre sem veszed, már rá is szoktál.
2011. nov. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kössza tipped te már ez volt vagy 3 hónapja azóta nem csináltam s nem is fogom
2011. nov. 18. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!