Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Co2-ős légpuskát milyet vegyek?

Co2-ős légpuskát milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Ha csak egy kérdésre tudsz válaszolni, már az is jó!

Lehetőleg linkekkel segítsetek...

Kérdéseim:

1. milyen márkát/típust válasszak?

2. Hogy tudom tölteni benne a co2-t?

3. ára mennyi körül mozog?

4. 1 patron co2 hány lövésre elegendő?

5. Kell rá valamilyen engedély?

6. Mire kell vigyázni/ mik a hátrányai.

Idióták lehetőleg kíméljenek. Többieknek köszi a segítséget......


2010. júl. 6. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb ha sima légpuskát veszel... Nem kell vele sokat szarakodni
2010. júl. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Rengeteg márka, tipus van. Menny be egy fegyverboltba, és kérj tájékoztatást!

2. Van benne egy Co-patron néhány tizforintos tétel, helye változó, kiszedése ugyszint.

3. Ezis hihetetlenül nagy rétű kérdés. Van 5ezerért sz@r használt, és van 200ezerért olyan, amivel versenyeken is indulhatsz.

4. Ugyszint változó. Van amelyik elég 80lövésre, utánna gyengül az erő, így nem lessz potos a lövés, van ami 15-20ra elég, azok már nagy/obb teljesítményű fegyverek.

5. Nem, nem kell rájuk engedély!

6. Vigyázni nem igazán kell - ne vedd ki belőlle a teli patront -

Hátránya, hogy mindig veheted hozzá a patront, és lassan azt veszed észre, hogy fogy a zsebpénzed!


Nevegyél Co-s fegyvert! Vegyél egy csőletörös légpuskát, arra nem kell költeni, ilyen kis piti ügyekre! Nekem van egy kisebb gyüjteményem LÉGpuskákból, anno papám is hagyott rám néhányat, és én mondom neked: HAGYD A BOLTBA A CO-SAT, ÉS VEGYÉL EGY "NORMÁLIS" FEGYVERT!

2010. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Végre egy értelmes hozzászólás!

köszi

lehet megfogadom....

2010. júl. 11. 00:44
 4/4 anonim válasza:
Én azt ajánlom,hogy ne Co-s légfegyvert vegyél,mert folytonos kiadás a patron.A csőletöröset vagy a PCP rendszerűt ajánlom.Nekem van 1 Gamo Black fusion-om ami rugós de nagyon jó és emellett 1 Gamo Coyote pcp légpuskám és SPA pp800-as pcp légpisztolyom. Mindegyik nagyon pontos,csak ajánlani tudom ezeket.
2020. júl. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!