Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
Djicecream1235 nevű felhasználó kérdése:

Tudtok olyan neveket írni, amik tetszenek nektek?

Írni fogok egy könyvet, amibe kellenek még a nevek.

Kellene egy fiú név(laza imidzse van, tipikus "menővagyokéseztteismegénistudjuk!" stílussal rendelkezik, szőkésbarna haja van, huszonegy éves, kék szemei, belé lesz szerelmes a lány, jóképű sármos, és 185 cm magas), és egy lánynév(a főszereplő, elég elesett, és szerencsétlen személye van, barnásvörös haja, mogyoró színű szemei, okos, szeret tanulni, és csak az megy neki, amit elméletileg is meg lehet tanulni.).

Mindenesetre azt tisztázzuk, hogy(nem akarok megsérteni senkit) hogy a Lisa, vagy bármilyen olyan név, amit lehet Lisának vagy Lizának becézni, ki van zárva. Tényleg sajnálom, és nem akarok megbántani senkit, ha esetleg valakit úgy hívnak, vagy az egyik családtagját, ne vegye a szivére, de nekem nagyon tetszik. Így vagyok még az Eli-vel, és a Lucy-val is.

Lehetőleg angol nevek legyenek! :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: név, főszereplő, szereplő

máj. 15. 19:55  Privát üzenet  

A válaszok

[link]

[link]

Én régebben innen keresgéltem neveket

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 15. 20:05 Privát üzenet
Néhány napja még az ikreidnek kerestél nevet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 16. 09:13 Privát üzenet
Megan964 nevű felhasználó válasza:

Szia!

Szerintem keress innen:

[link]

Real names => anglo-saxon names alkategóriákban.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 16. 16:29 Privát üzenet

én itt szoktam nézni

behindthename com

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 16. 22:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melinda Abigél és Vivien Fanni nevek hogy tetszenek? Ti milyen neveket adnátok ikerlányoknak ha 2 nevet akarnátok?
Iskolai feladathoz gyűjtöm a legnépszerűbb fiú és lány neveket, tudnátok nekem írni, hogy mely nevek tetszenek, illetva adnátok/adtátok a gyerekeiteknek?
Miért erőlteti mostanában mindenki ezeket a "ritka" és "különleges" neveket? Neked tetszenek?
Nektek melyik nevek tetszenek? Fiú és lány neveket is írjatok! ;)
Kismamak! Egyszeruen nem talalok olyan fiu es lany neveket amik tetszenek! Voltatok ti is igy?
Szép fiú neveket szeretnék, jelentéssel amik nektek tetszenek?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!