Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan neveket írni,...

Djicecream1235 kérdése:

Tudtok olyan neveket írni, amik tetszenek nektek?

Figyelt kérdés

Írni fogok egy könyvet, amibe kellenek még a nevek.

Kellene egy fiú név(laza imidzse van, tipikus "menővagyokéseztteismegénistudjuk!" stílussal rendelkezik, szőkésbarna haja van, huszonegy éves, kék szemei, belé lesz szerelmes a lány, jóképű sármos, és 185 cm magas), és egy lánynév(a főszereplő, elég elesett, és szerencsétlen személye van, barnásvörös haja, mogyoró színű szemei, okos, szeret tanulni, és csak az megy neki, amit elméletileg is meg lehet tanulni.).


Mindenesetre azt tisztázzuk, hogy(nem akarok megsérteni senkit) hogy a Lisa, vagy bármilyen olyan név, amit lehet Lisának vagy Lizának becézni, ki van zárva. Tényleg sajnálom, és nem akarok megbántani senkit, ha esetleg valakit úgy hívnak, vagy az egyik családtagját, ne vegye a szivére, de nekem nagyon tetszik. Így vagyok még az Eli-vel, és a Lucy-val is.


Lehetőleg angol nevek legyenek! :)



2019. máj. 15. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

[link]


[link]


Én régebben innen keresgéltem neveket

2019. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Néhány napja még az ikreidnek kerestél nevet.
2019. máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Szia!


Szerintem keress innen:

[link]


Real names => anglo-saxon names alkategóriákban.

2019. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én itt szoktam nézni

behindthename com

2019. máj. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Darius, szerintem ered belőle az optimizmus és a magabiztosság, de szerethető és különleges is(külső tulajdonságok amiket leírtál).


De szerintem csak így, angolul. A magyar változata nem igazán szimpatikus. De ha neked tetszik hajrá. Előre elnézést minden Dáriusztól. Sőt ha ismernétek az én valódi nevem még rosszabb.

2019. máj. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ízlésről vitatkozni felesleges, de egy görög név angol fonetikus átírással miért szebb, mint magyar átírással?
2019. máj. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 Számomra azért mert a külföldi nevek magyar átírással általában ékezetesek, ráadásul még egy sz is van itt, szóval nem túl szép, és a kiejtése is fura. De ezek ízlések ahogy mondod.
2019. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dáriusz a kiejtése. Görög
2019. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó de szerintem egy külföldi nevet szebb leírni külföldi stílusban, mint ékezetesen és stb.
2019. máj. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Vattacukor14 válasza:
Hannah, Kimberlie(Kim), Adam, James
2019. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!