Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az normális ha GLS Csomagpontb...

Az normális ha GLS Csomagpontba rendeltem egy szex-shopból, és elkérték a személyi számom?

Figyelt kérdés
Értem, hogy 18alatt nem adhatja ki, de ahhoz eleg, ha megnezi a szemelyit nem? Szemelyi szám mire kell neki? Egyébként a sex-shop69-rol rendeltem.
2019. máj. 18. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A személyi számodban benne van a születési dátumod. A futár nem fogja és nem is tudja a korodat ellenőrizni, a személyid másolatát megint nem kérheti be az oldal, így talán ezzel próbálkoznak. Ha nem ellenőrzik, amúgy bármilyen fals számsort be tudsz mondani, csak arra kell figyelni hogy az első szám egyezzen a nemeddel.
2019. máj. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
GLS csomagpontokon mindig elkérik a személyit és felírják.
2019. máj. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy meg qrvára nem érdekli őket ki is mit rendelt, még ha te kínosnak is gondolod.
2019. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
Ha csomagot veszel át el szokták kérni a SZIG számot, ez egy teljesen bevett normális szokás
2019. máj. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!