Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Az normális ha GLS Csomagpontba rendeltem egy szex-shopból, és elkérték a személyi számom?

Értem, hogy 18alatt nem adhatja ki, de ahhoz eleg, ha megnezi a szemelyit nem? Szemelyi szám mire kell neki? Egyébként a sex-shop69-rol rendeltem.

máj. 18. 11:16  Privát üzenet  

A válaszok
A személyi számodban benne van a születési dátumod. A futár nem fogja és nem is tudja a korodat ellenőrizni, a személyid másolatát megint nem kérheti be az oldal, így talán ezzel próbálkoznak. Ha nem ellenőrzik, amúgy bármilyen fals számsort be tudsz mondani, csak arra kell figyelni hogy az első szám egyezzen a nemeddel.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 18. 11:19 Privát üzenet
GLS csomagpontokon mindig elkérik a személyit és felírják.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 18. 11:28 Privát üzenet
Amúgy meg qrvára nem érdekli őket ki is mit rendelt, még ha te kínosnak is gondolod.

# 3/4Időpont máj. 18. 11:29 Privát üzenet
Ha csomagot veszel át el szokták kérni a SZIG számot, ez egy teljesen bevett normális szokás

# 4/4Időpont máj. 18. 15:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Forro a ps4 slim em normalis ha meleg kb 15 perc utan vagy meg anyise vagy az normalis?
Szerintetek ez normális?
Tudom, hogy ez nem normalis de egesz fiatalkoromban vagytam volna egy fiatal ferfi szeretetere es nem hagy nyugodni engemet ez legbelul hogyan csillapitsam ezt a vagyat magamban!?
Szerintetek 168,5 cm,67 kg és 19%-os testzsír az túlsúlyos vagy normális?
Néhány hete letöltöttem az Imagine nevű programozás gyakorló programot. Amikor ráklikkeltem, hogy eltávolítás a számítógépről el kezdete törölni a D lemezt. Számos adatot, és...
Szerintetek ez normális?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!