Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitajánlotok a lenti szörzet...

Mitajánlotok a lenti szörzet le nyírásához/le borotválásához mivel csináljam?

Figyelt kérdés
Mert nem tudom hogy mivel csináljam
2019. máj. 18. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Lenti szőrzet? A talpadról vagy a vádlidról beszélsz?
2019. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Lábnál a borotválás kényelmesebb, de sok "horzsolást", vágást jelent, amit utána kezelni kell, hogy ne fertőződjön el. Az epillálás kényelmesebb hosszútávon, de rövid távon fájdalmasabb. A hajvágóval való lenyírás, meg erősen látszik, de bringásként én ezt használom.


Az intím részről, nemiszerv körüli szőrtelenítésről megint az jut eszembe, hogy egyszer leborotváltam, majd olyan a borotválkozási sebek miatt olyan kiütéseim lettek, hogy 3 hétig jártam vele orvoshoz. Van külön intím borotva. De nagyon erős higiéniát igényel. Van, aki kemény gyerek és ott is szőrtelenít fizikailag. Az nagyon fáj, de utána sokáig csupasz, ellenben nekezebb fazonra nyírni vele.

Vannak intím szőrtelenítő helyek - kevésbé fáj, mint magadnak csinálni, de drágább is. Végezetül vannak lézeres (végleges) szőrtelenítések, amik ára(kuponokkal) olcsóbb, mint magadnak csinálni otthon (hosszú távban gondolkodva).


Kezdetnek a borotvát ajánlom, de ÓVATOSAN. Pasiknál a zacsit nagyon könnyű megvágni! Lányoknál meg a csiklót és az ajkakat szokták csúnyán felsérteni (nem mintha ott lenne szőr, de bénán csinálják az emberek.

2019. máj. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legalább a nemedet leírhattad volna hogy az válaszoljon akinek olyan van a lába között...
2019. máj. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!