Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg fogom kapni a csomagom?...

Szilvia505 kérdése:

Meg fogom kapni a csomagom? (WISH)

Figyelt kérdés

Szóval rendeltem, néhány dolgot Wish-en, és először rossz címet adtam, de még megtudtam változtatni, de a probléma hogy az országot nem, így magyar címre, Dánia volt beírva, így a tartományhoz (tudom hogy az az USA-ban van) bele írtam azt hogy Hungary. Szóval van esélyem megkapni a csomagom, vavgy felejtős? Ügyfélszolgálatnak írtam, és azt mondták töröljem a rendelést, de azt már feladták... Az egyetlen esélyem, hogy avgy megkapom a csomagom, vagy írok nekik hogy soha nem kapom meg hátha kapok vissza térítést, hiszen az az ő hibájuk, hogy nem tudtam az országot megváltoztatni.

A válaszokat előre köszönöm.

17/hülye lány



2019. máj. 20. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kapod meg, es visszateritest sem fogsz kapni.🤷‍♀️
2019. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm... AZért még néhány választ várok, hátha, valaki pontosan tudja... xD
2019. máj. 20. 11:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez kétesélyes. Elmegy a csomag Dániába, ha az ottani posta észreveszi a tévedést, javítja a címet és továbbküldi. De az is lehet, hogy meg se nézik, hanem érvénytelen cím üzenettel visszamegy a feladónak.
2019. máj. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez egész logikusnak tűnik. köszönöm szépen. Arra gondolom nincs esély, hogy egyből a pontos címre küldjék...
2019. máj. 20. 11:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy így lesz, de akár még ez is lehet, ha a feladó posta kiszúrja, hogy két ország neve van rajta.
2019. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"hiszen az az ő hibájuk, hogy nem tudtam az országot megváltoztatni"

Na ne röhögtess. Tényleg hülye vagy.

2019. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pontosan azal mi a baj, hogy nem engedte megváltoztatni?
2019. máj. 20. 13:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Oké, leírom részletesen.


Értelmes ember:

- Jé, nem engedi megváltoztatni. Na, megkérdezem az ügyfélszolgálattól, mi a teendő. Oké, megvan. Megrendelem. Megkaptam. Hurrá!


17/hülye lány:

- Jé, nem engedi megváltoztatni. Na mindegy, azért megrendelem Dániába. Ráérek utána megkérdezni az ügyfélszolgálattól, hogy mekkora egy ökör vagyok. Azt mondják, elég nagy. Akkor jövök sírni a gyíkhura.

2019. máj. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos válasz. Köszönöm szépen, legközelebb figyelmesebb leszek!
2019. máj. 20. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!