Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 3 hete meg kellett volna...

3 hete meg kellett volna érkezzen postán a csomagom, amit rendeltem, szerintetek elkallódott? Meg fogom azt még kapni, vagy mondjak le róla?

Figyelt kérdés
Az országból rendeltem, nem külföldről.
2015. dec. 4. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha valami belföldön nem érkezik meg 3 hét alatt, annak kb. annyi is, bár nem értem miért nem a postán jársz ennek utána.
2015. dec. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sima levél, elsőbbségi vagy ajánlott volt, vagy esetleg TÉNYLEG csomag?

Webáruháznál vetted, esetleg futár hozza vagy magánszemélytől, netes oldalon: Pl. Jófogás,Facebook, Vatera?

2015. dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha tudod a ragszámát, érdeklődj a postán.

Ha nem tudod, akkor csak a webáruházban tudsz kérdezősködni, a rendelés-számmal.

2015. dec. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A csomag szamomra soha nem volt level. Weboldalon keresztul, multheten mar irtam nekik, de semmi valasz nincs, a postan meg nem tudnak semmit a csomagomrol.
2015. dec. 4. 12:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket akkor telefonon, lehet fel sem adták.

Milyen webshopról van szó?

2015. dec. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

" A csomag szamomra soha nem volt level."


Oké, nem is azért kérdeztem, mert az értelmi képességeidet vontam kétségbe - ha így érezted, bocs :-)

Csak eladok az interneten és egy 10 cm vastag, 35 cm hosszú doboz ugyanúgy feladható ajánlott levélként - így sok vevő az ajánlottat is csomagnak titulálja.

Igen, az előttem válaszoló jól mondta: fel kell hívni őket telefonon: a weboldal honlapján biztosan megtalálod a számukat a Kapcsolat alatt.


Egyébként ne idegeskedj: lehet, a webáruházban is kifogyott a termék és az újabb adagot várják - meg aztán a postán is beindult már a karácsonyi csúcsszezon... Bár most legutóbb kivételesen gyorsak voltak: szerdán feladott csomagot csütörtökön megkapta mindkét vevőm :-)))) (ez a nagyon mosolygok smiley :-) )

2015. dec. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Biztos feladtak, mivel meg aznap este kaptam toluk egy e-mailt, hogy feladtak a csomagomat.
2015. dec. 4. 12:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha feladták csomagként, akkor annak kell lennie nyomon követési számának, ezért ha nem adták meg, akkor "hajtsd ki" ezt a számot a webáruházból - akár telefonon is.

A szám alapján akár Te is meg tudod nézni a posta honlapján, mit csinál a csomagod. Hacsak nem futárral küldték...

2015. dec. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keresd meg magát a céget, és írj az ügyvezetőnek.
2015. dec. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!