Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iskolát szeretnék váltani de...

Iskolát szeretnék váltani de nem lesz jo az évvégi bizonyítvány hova tudnék átiratkozni?

Figyelt kérdés
Szoval most kozepiskolaba jarok es gimibe szeretnek atiratkozni utalom amit tanulokmeg osztalytarsaimat se szeretem nagyon es igy nem nagyon figyeltem oda a tanulasra 9-es vagyok jelenleg. A Budapesti Zrínyi Miklós gimibe szeretnék átmenni szerintek oda felvennenek ha nagyon rossz lesz az evvegi bizonyitvanyom ?
2019. máj. 21. 17:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi *év végi
2019. máj. 21. 17:09
 2/2 anonim ***** válasza:

Iskolától függetlenül az intézményvezető döntése, hogy felvesznek-e, bár rossz bizonyítvánnyal mindenhová kevesebb az esély mint e jobbal, ez egyértelmű. Nem tudom, hogy zavar-e vagy nem de:

1. Hülye osztálytársak mindig mindenhol lesznek, csak a mennyiség eltérő. 4 év meg nem a világ vége, hamar elfelejted őket.

2. máshol is ugyanazokat a hülyeségeket kell megtanulnod csak más tanártól, a követelményrendszer országos szintű.

Gondolom a középiskola alatt a szakgimit értetted, vagy szakképzőt, bár az szakfüggő, milyen tárgyakat kell tanulnod a mostani szaktantárgyak helyett.

2019. jún. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!