Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit tegyek ha elveszett a tolltartóm?

Legutoljára akkor láttam amikor futottam a buszra. Gyors sietségemben beraktam a táskámba de azóta sehol sem láttam. van ötletetek hol lehet mer már így lassan év végén ez eléggé húzós

Keress kérdéseket hasonló témákban: tolltartó, iskola, évvége

máj. 21. 20:51  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem kb 2 éve nincs tolltartóm, és nem is hiányzik

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 21. 20:55 Privát üzenet
Szerintem nézd meg a Főtéren. Hátha ott van.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 21. 20:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Komoly válaszokat ha lehetne ugyanis nem vicc tárgya. Fontos dolgok voltak benne

# 3/4Időpont máj. 21. 22:35 Privát üzenet
Hívd fel a helyi busztársaság talált tárgyak osztályát, hátha leadta valaki. Ha pedig minden reggel ugyanaz a sofőr a buszon akkor őt is érdemes megkérdezni. Esetleg Pesten/Győrben/Szegeden/Kiskunfélegyházán hallottam című Fb csoportba írhatsz.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 22. 06:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elveszett anyakönyvi kivonatot hol kell újat csináltatni?
Mit tennél a helyemben? Elveszett a remény nagyon?
Keresek egy régi gyerek könyvet. Sajnos nincs meg a mesekönyv, a költözésnél elveszett a címét pedig nem tudjuk. Van aki esetleg felismeri?
Nektek mennyi idő után lettek meg az irataitok?
Elveszett iratok (taj, lakcímkártya, adó) pótlása?
Valaki olvasta Dan Brown: Az elveszett jelkép című könyvét?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!