Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

A biciklik leraktam a bolt elott mire kimentem lekakilta valami madár volt nálam asvanyviz ráöntöttem majd usepivel letakarítottam félek hogy a vízbe bele mehetett a madárszar Szerintetetek erre mennyi az esely? Van ok felnem?

Szinte mellé öntöttem a ülés olyan részére shol nem volt kakis de nem tudom ...és ha a szervezetembe kerűlt volna mit tegetek ellene hogy ne alakuljon ki fonál vagy mi(nem tudod a pontos nevét)

máj. 22. 15:49  Privát üzenet  

A válaszok

Egyszerűen nem értem a kérdést: kiöntötted a vizet, rá a madárszrra. Hogy a fenébe ne lett volna szros??

De, az hogy került volna beléd?? Felnyaltad vagy mi?

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont máj. 22. 16:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Esetleg veletlen belement felcsobbant volna

# 2/7Időpont máj. 22. 18:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tudom hogy hulyesegnek tunik

# 3/7Időpont máj. 22. 18:24 Privát üzenet
Az, már ne is haragudj. Semmi bajod nem lesz.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont máj. 22. 18:26 Privát üzenet
Nem hülyeségnek tünik, hülyeség is.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont máj. 22. 19:02 Privát üzenet
mindentudó99 nevű felhasználó válasza:

Nem hülyeség . Egyszer hallottam hogy tömegesen haltak meg így. Egy madárraj végigfo.ott egy egész kerékpárversenyt és annak résztvevőit. Aztán nekiáltak a kulacsukból locsolni a bicajokat. Aztán neg ittan. Vagy 40 -en meghaltak.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont máj. 22. 20:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Namindegy remelem nem halok meg ,koszi a valaszokat

# 7/7Időpont máj. 23. 08:51 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Áruházakban beriasztás elkerülése?
Budapest belvárosban hol lehet élő eleséget kapni? Illetve hol lehet olcsón élő eleséget kapni úgy általában?
Szeretnék venni egy fecskés nyakláncot. Budapesten belül hol találok olyan boltot ahol találok? Az irjon aki látott mostanában ilyet valamiek árruházban vagy boltban .
Nimfa papagály kisállat kereskedésbe mennyi? és ha ott veszek egy fél éves magdarat az könnyen tanítható lessz?
Hol lehet Trilla nevű hangszert (madár hangutánzót) beszerezni? Bolt, internet?
Ebben a rajzfilmben ki szinkronizálja a kisállat kereskedésben az eladó csajt?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!