Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szakítsak vagy ne?

Szakítsak vagy ne?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? A parommal mar 8 honapja egyutt vagyunk de ugyerzem felszallt a rozsaszin kod... mar nem vagyom ra de ha szakitanek nagyon hianyozna es akkor biztosan vagynek ra nem tudom mit tegyek es kozben szeretem de nem ugy mint eddig talan inkabb legjobb baratkent

2019. máj. 25. 16:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja es 17 eves vagyok ez az elso parkapcsolatom a baratomnak termeszetesen nem de azok mind 1-2 honapig tartottak
2019. máj. 25. 16:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Most erre mit vársz? 😆 Idegen embereknek adod a döntést? Nem semmi csaj lehetsz, én tuti nem jönnék össze veled. Bocsi 😙
2019. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyere át hozzám éjjelre, megbeszéljük.
2019. máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Minden kapcsolatba kell belefektetni időt és erőt, most nem csak a párkapcsolatokra vonatkozik ez. Sajnos semmi sem megy gördülékenyen magától.
2019. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt mondod kuzdjek meg? Aznat meglatom?
2019. máj. 25. 21:27
 6/7 anonim válasza:

Szerintem maradj vele!

A mai világban ritka az olyan fiú aki együtt marad egy lánnyal úgy hogy nem csalja meg...én is így vagyok a barátommal viszont mi már 5 éve vagyunk együtt de én nem dobnám el a biztos kapcsolatott...

2019. máj. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Szerintem is maradj vele. A rózsaszín köd mindíg elszáll, mindegy kivel vagy együtt. És ezért szerintem nem érdemes otthagyni egy olyan embert aki szeret. Más kapcsolatban is ez történne hidd el. Szereted a párod? Mert ha csak a rózsaszín köd tartott titeket össze abban az esetben ajánlom a szakítást, mi el akkor nem tápláltál igazi érzelmeket iránta, valószínűleg csak fellángolás volt. De ha szereted akkor ne hagyd el emiatt. Ez egy természetes időszaka minden párkapcsolatbak, ennek is megvan a szépsége. Igen, talán már nem látod a párod olyan tökéletesnek mint ez előtt de élvezd ki, hogy a kapcsolatotok elmélyül és egy szeretetteljesebb, mélyebb kapcsolattá alakul át.
2019. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!