Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak akkor ha a...

Mit csináljak akkor ha a fiúmnak rajtam kívül még kettő másik lány bejön? Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

2013. dec. 19. 20:46
 1/10 anonim válasza:
Hát.. nem is tudom.. legjobb lenne, ha megbeszélnéd vele ezt a dolgot.. Bár.. Lehet szakítanék.. nem tudom :$ -bocsi, ha nem segítettem..:$- Bye! kellemes ünnepeket! ;)
2013. dec. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rúgd ki!
2013. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Júj ajjajj :$ :$ :$ jújújúj, mi lesz most :S :$ :$

Kérdezd meg tőle, hogy kit választ, jajjajj :$ szupcsi xD

Animae scrinium est servitus.

2013. dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hidd el nem csak kettő... attól, hogy bejön neki más is még nem fog megcsalni. Gondolom neked is tetszik más fiú is. Inkább beszéljetek!
2013. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
örülj hogy csak kettő :D
2013. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ok lehet h nem fog megcsalni de azért egy kicsit zavaró h a legjobb barátnőmnek tetszik és lehet h a fiúmnak is bejön a legjobb barátnőm mert elég gyanusak azok ketten.
2013. dec. 19. 21:25
 7/10 anonim válasza:
a kapcsolatnak alapja a bizalom. Te döntésed mit teszel, én mindenképpen szakítanék vele, ha valakivel megcsalna. De ez nem történt meg, legalább is nem említetted. Azért ne büntesd, mert tetszenek neki más lányok. Olyan fiút soha nem fogsz találni, aki más lányokra rá se néz.
2013. dec. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
szerintem nagyon nem számít ha más lány is tetszett neki mert végülis téged választott..:)
2013. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gyémántlány ***** válasza:

Nekem is ez volt az exemmel.

Tetszett neki a legjobb barátnőm, aztán a legjobb barátnőm is beleszeretett a pasiba, és upszi... Meg is történt a szakítás.

Dobd a srácot, ha más is tetszik neki rajtad kívül, akkor TE nem vagy elég neki...

2013. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Acta est fabula.

Ha nem vagy elég jó neki rugd ki.. hasonló helyzetben én ezt tenném :3

2013. dec. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!