Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek a hélixemmel?

Mit tegyek a hélixemmel?

Figyelt kérdés

sziasztok! nemsokára négy hónapos lesz a lövetett (igen, lövettem, nem, semmi baja nincs) hélixem, és párszor már cserélgettem, viszont mindig visszatértem ahhoz, amit elsőnek beletettek. igazából patkót szeretnék bele tenni, viszont mivel egyenessel lett lőve a fülem, a patkó pedig görbébb, így nem igazán akar belemenni. forgattam, megpróbáltam úgy, hogy a fülbevaló benne volt, és a patkót úgy próbáltam bele tenni, hogy nyomtam vele ki a fülbevalót, hátha könnyebben megy, de a fülbevaló folyton kiesett, úgyhogy ezt is sikertelennek könyvelem el. kozmetikusom kétlem, hogy bele tudná tenni, úgyhogy ötleteket várok, hogy kinek hogyan ment bele, vagy ki hogyan tenné bele.

köszönöm!



2019. máj. 27. 15:54
 1/2 anonim válasza:
Elkepzelheto, hogy a csodas loves egy kicsit ferdere sikerult, ezert nehezebb megtalalnod a piercing utjat. Az is lehet, hogy tul kicsi a pc es ezert nem kanyarodik bele. Egyszeruen bele kell dugni a piercing veget a lyukba es beforgatni. Sok sikert.
2019. jún. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia hát (nem rossz indulat)

1.ne kozmetikusra bízd hanem direkt ilyen szakemberre

2.hát lehet a lövés nem annyira fáj mint a szúrás...de a szúrás csak 1 pillanat és könnyebben gyógyul is

(Nekem is van pcm)és én is lövetni akartam volna...de valahogy lebeszéltem róla magan

Ha máskor pct szeretnél max alul lövesd a húsos résznél ha máshol akkor szúrd

További szép napot

2019. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!