Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A vodafon miért hív naponta...

A vodafon miért hív naponta ötször ha telekomos a telefonom és nem is én fizetem a számlát?

Figyelt kérdés
Régebben kaptam sms-eket a vodafontól hogy be kell fizetnem a számlámat, de ezt csak ignoráltam, mivel gondoltam hogy csak valami átverés. Mivel a számom úgy kezdődik hogy 36 30 és nem 36 70 így gondoltam hogy ez nem valós. Az elmúlt pár napban állandóan hívogatnak, de mivel iskolában vagyok így nem fogok kimenni óráról hogy valami ügyintézővel beszéljek. Letilthatom a számot? Ráadás erre hogy 17 vagyok és nem én fizetem a teleonszámlám.
2019. máj. 31. 12:39
 1/1 anonim válasza:
Hívd vissza és kérdezd meg mit akarnak, magyarázd el a helyzetet. ha erősködnek, akkor apukáddal menjetek el, és együtt beszéljétek meg.
2019. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!