Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan "diákmunka-szerű"...

Van olyan "diákmunka-szerű" dolog ami csak 1-2 hetes?

Figyelt kérdés
Ismerősöm panaszkodik, hogy nem tud magával mit kezdeni, de nem keresett semmi munkát, gondoltam segítenék neki. BGF-en HR-en elsős amúgy.
2010. júl. 7. 23:47
 1/1 anonim ***** válasza:

hát figyu. sok embert keresnek nyáron pl szőlőbe meg cimerezni, ezekért a munkákért nem adnak valami sokat, de hát ez Magyarország. :-/ az egyik barátnőm egy nap után cimerezés közben napszúrást kapott, többet nem is ment.a szőlőbe meg nem lehet menni ha esik az eső és akkor azt a pénzt levonják abból a kevés fizuból..és mostanság sokszor esik az eső szóval haveromék is rácsesztek. én németbe szerettem volna dolgozni,de nem mehettem mert nem vagyok még teljesen 18 csak decemberben leszek.. amúgy betegápolásra mentem volna.tavaly előtt voltam, csak akkor besegitettem és nem kaptam érte pénzt :) keresnek külföldön takaritónőket/takaritókat ... viszont szállást nem adnak hozzá.

tény nehéz jó munkát találni.sok sikert

2010. júl. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!