Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyakorlati helyen 8 órát...

Gyakorlati helyen 8 órát dolgozom fizikai álló munkát 2x egy héten?! .

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a problémám hogy első nap után még nem fáj a bokám de a második nap már igen. Annyira hogy sántítok egy darabig amíg nem erőltettem egy picit utána jobb de ha pihenek egy kicsit utána megint fáj.Orvosnál voltam talp és sarok betéte ajánlot.

Egy kicsit jobb lett tőle.De még mindig fáj.

Ezt a fájdalmat nem lehetne valahogy enyhíteni hogy ne fájjon munka után? Vagy ez egész életemben amíg dolgozom ilyen lesz lassan 2 éve van ez van amikor jobban fáj van amikor nem fáj annyira. Valakinek valami meg oldása nincs ez ellen ? 18/f


2019. jún. 5. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Munkavédelmi cipőt kell hordanod? Nincs túlsúlyod?
2019. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen kell hordanom.

Nem vagyok túlsúlyos.

2019. jún. 6. 06:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokat számít a cipő (saját tapasztalat) pl egy ugyanolyan Panda bakancs, cipő sokkal kényelmesebb mint egy másik márka pl
2019. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!