Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ázsiai emberek is használják...

Ázsiai emberek is használják ezt az oldalt?

Figyelt kérdés
2019. jún. 5. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha magyar,akkor lehet
2019. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
아시아 사람들은 헝가리 반 자비의 편을 사용하지 않습니다.
2019. jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Chúng tôi không sử dụng thứ chết tiệt này.
2019. jún. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Félvérként nézem..

szeretem olvasgatni a “Hol tudok ázsiai csajt szerezni?” kérdéseket. 😂

2019. júl. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kösz... :D mivel félig-ázsiai vagy így tudhatod milyen ha egy nyugatinak bejön az ázsiai.. :'D és igen én is tettem ki ilyen kérdéseket :DD
2019. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak erre nincs jó válasz. 😀

Mivel szórakozóhelyen vagy utcán is nyomulnak és szószerint erőszakosak, hogy “de csak egy üdítőt igyunk má meg”, sokkal kevésbé szimpatikus az illető. Ez persze csak az én véleményem. Tehát ez a kínai éttermes/ boltos nyomulás nálam nem igazán jönne be. Konkrétan az emberek nem udvarolnak vagy kedveskednek, hanem parancsba adják a dolgokat. 😀 Attól mert kínai vagyok nem játékszer és nem hülye, hiába ígérgetik a csillagos eget vagy gurul be elém luxi autóval.. pont lekakkantom 😂 ez persze csak én vagyok.

Annyit tudok súgni, hogy Pesten elég sok “hagyományőrző család van, ahol elvárják, hogy a gyereknek kínai férje és gyereke legyen majd, ahol a gyereket úgyanezen elvek alapján nevelik fel.

Na meg vagyunk mi, akik félvérek, több esetben az apuka a kínai és le is lép egy idő után, na mi már nem feltétlenül beszélünk kínaiul és nem vagyok satuba fogva. Persze vannak kivételek mindegyik esetben, de ismerősökre alapozva ezt tudom véleményként leírni.

Szóval ha ázsiai lányt csak a “maga fajtája” veszi körül azt nem ajánlom.

Ha olyat látsz h vegyesen vagy csak egy két kínai ott lehet próbálkozni. 😀

2019. júl. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!