Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem merek strandra menni a...

Nem merek strandra menni a külsőm miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy eleggé régóta nem merek strandra járni. Először a testszőrzet (has, mellkas) kialakulása miatt jött elő, onnantól strandkerülő voltam, majd a túlsúly (182 cm, 92 kg) súlyosbította ezt.

Na lehetne hohy nem megyek strandra, de a feleségem és a gyerek igénylik...nagyon...

Vélemények, tapasztalatok, tippek?


25/f



2019. jún. 5. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azokat nézik meg a strandon, akik jól néznek ki. Először én sem szerettem strandra menni, mert nekem a hátam szőrös. Aztán rájöttem, hogy a kutyát sem érdekli.
2019. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a feleseged is megy, akkor ugysem tudsz megdugni senkit a strandon. Na akkor nem rohadtul mindegy, hogy kinek mi a velemenye a testedrol? Sz@arjal ra es jo pancsolast!
2019. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Felesleges fusztráció..a kutya nem fog veled foglalkozni. Szerinted strandra csak modellek es kigyurt testeputok jarnak?
2019. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már... senki nem fog veled foglalkozni. Párom pár centivel magasabb és pár kilóval kevesebb nálad, nem egy adonisz, de nagyon sok nála jóval kövérebb ember van a strandokon. Szerintem senkinek nem tűnnél fel. Pláne, hogy családdal mész, nem haverokkal csajokat stírölni.
2019. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Értem, és tudom...

Agyilag ezt teljesen logikusan és reálisan fel tudom fogni. De lelkileg más a helyzet...

2019. jún. 5. 21:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Lelkileg? Gondolj a gyereked lelkere, akinek apukaja nem megy vele a strandra...
2019. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, gondolok, képzeld el!
2019. jún. 5. 22:07
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fejezd be a hisztit.. Elmész és csak arra koncentrálsz hogy jól érezzétek magatokat. Játszotok kajáltok, stb
2019. jún. 6. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát menj el egy bermudában meg pólóban, nem muszáj fecskében lenned. Elfagyizol-sörözöl míg a család pancsol.
2019. jún. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit számit, hogy hogy nézel ki, ha már megnősültél? Nem kell páváskodnod a lányok előtt. De ha az megnyugtat láttam, nagyon sok olyan embert, aki garantálom, hogy sokkal rosszabbul nézett ki mint te. Megbámulták őket? Nem, és olyan természetes viselkedtek, mint bárki más.
2019. jún. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!