Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek hogyan sikerültek az...

Kinek hogyan sikerültek az érettségik? Főleg a magyar. És ki mennyit készült eddig a szóbelire? :D

Figyelt kérdés

2019. jún. 9. 18:35
 1/3 anonim válasza:

Töri 53pont

Angol 60pont

Irodalom 72pont

A tételek nagy részét tudom, ha csak ezt a 3 tárgyat nézzük, akkor:

Töri : 13/20

Angol: 20/20

Irodalom(+nyelvtan): 16/40

2019. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Matek: 58%

Töri: 93%

Emelt angol: 80%

Föci: 81%

A magyar pedig 84%, amin eszméletlenül meglepődtem, mivel 3-asokat kaptam az elemzéseimre és összességében mindig 4-es voltam, 4 év alatt meg a tanár semmit nem tanított szinte. Mondjuk jó a helyesírásom és megy a szövegértés meg az érvelés, ezek húzták fel a második részt.

Szóbeli, huhh...a magyar tételek készen vannak, töriből még egy kell, föcit még el se kezdtem :D bár ott nem is nagyon lehet tételeket csinálni, mert eléggé gyakorlatias. A magyartól egyébként félek, mivel sosem gyakoroltunk verselemzést, adott korok jellemzését stb-t és a tételek nagy része ebből áll. Kijegyzeteltem, amit a könyv ír meg néztem zanzatv-t, remélem, fog majd menni. A törit nagyon szeretem, ott leginkább csak ismételni kell, mert a tanárunk egész évben gyakoroltatott velünk mindenféle témát. Emelt angolra meg a héten megyek, amiatt kevésbé tartok, mert a beszéd jól ment eddig:)

2019. jún. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sok sikert nektek! :)
2019. jún. 12. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!