Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez már túlsúly?

Szerintetek ez már túlsúly?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szóval igazából az lenne a kérdésem, hogy 160cm-62kg 18 év alatt már túlsúly? Fiúk nektek ez bejön vagy sem... +ha valaki tud írhat fogyókúrás tippeket! Előre is köszönöm! (Nem vagyok sértődős) Különösebb bajom nincs az alakommal csak kíváncsi vagyok :))

2019. jún. 9. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen, ez túlsúly.
2019. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megtudhatnám milyen nemű vagy?
2019. jún. 9. 22:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerinten nem az pont a határ

Én is voltam annyi anno de ahogy serdültem mindenféle plusz tevékenység nélkül lefogytam

2019. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
72%
Ne hallgas az első válaszolóra! A testtömeg indexed szerint, pont az egészséges kategóriába tartozol. Kár ezen aggodalmaskodni. Viszont, ha nem vagy elégedett önmagaddal, akkor minőségi kaja és edzés! E kettő nélkül nem megy. A fogyókúrákat pedig felejtsd el, mert nem léteznek :) Én pasi vagyok, szeretem ha egy lánynak szép, esztétikus izomzata van, de ne legyen túl sovány.
2019. jún. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az értelmes válaszokat! 🤗
2019. jún. 9. 23:45
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Az első válaszadó vagy idióta vagy fogalma sincs mit jelent az a szó, hogy túlsúly. Te messze nem vagy túlsúlyos. Pont jó.

Túlsúlyos akkor lennék ha 160 cm magasságod mellett 90-150 kilós lennél. Ez a túlsúly.

Ha elégedetlen vagy a testeddel, akkor sportolj, kicsit izmosodj, mert az izom megváltoztatja a testalkatodat, és lehet az jobban tetszene.

2019. jún. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ThisIsNotHuman válasza:
Igen, túlsúly, a testtömeg index hülyeség, nem tudni milyen a csontozata és belőle mennyi zsír, és mennyi izom, kezdj el járni futni, és egyél rízst, csirkemellet, halféléket, pároltzöldséget stb.. remélem tudtam segíteni
2019. jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ThisIsNotHuman válasza:
#6/7 a 90-150kg 160 cm-vel már nem túlsúly, hanem súlyos elhízás..
2019. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!