Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek függ a személyiség...

Szerintetek függ a személyiségünk attól, hogy milyen nevet adnak nekünk, vagy teljesen kizárják egymást?

Figyelt kérdés
2019. jún. 10. 15:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Olyanra gondolok, hogy például a Lászlóknak/Bencéknek stb... van egy általános tulajdonságuk, vagy mindegyik László/Bence stb.. más?
2019. jún. 10. 15:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdekes felvetés, de a legtöbbet a saját neved hallod és így hathat rád, hogy ideges leszel, ha meghallod.


Az én munkahelyemen folyton szólogatnak a nevemen és folyton alá kell írni a nevemet, más lettem tőle!

2019. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kizárható ok,de nem látok benne túlzott logikát. Anyám kislány kora óta úgy volt ezzel,hogy Tudja hogy ha gyereke lesz akkor azt Xnek fogják hívni, és tényleg Xnek nevezett el. Az hogy ennek mi a miértje,nem tudom.
2019. jún. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!