Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 12 évesen már teljesen alakul...

12 évesen már teljesen alakul a személyiségünk, hogy hova, milyen "csoportba" fogunk illeszkedni?

Figyelt kérdés
Tehát én sokszor hallgatok rockot, de nem metált, max Slipknotot (jó igazából az is metál, csak nem az, amiben annyit hörögnek) szeretnék tetoválást, orrpiercinget, fültágítót,meg több helyen kilövetni a fülem. Ez csak egyátmeneti időszak, és kinövök majd belőle, de lehet, hogy ezígy is marad?
2017. nov. 8. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
remélhetőleg kinövöd
2017. nov. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van aki kinovi, van aki nem☺ szemekyiseg fuggo
2017. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kinősz belőle, az ember változik, pláne ebben a korban amikor még mindenki keresi a helyét. Szóval csak olyan dolgot vállalj be amiben biztos vagy, hogy tíz-húsz év múlva, egy kicsit megkomolyodva sem fogod megbánni. :)
2017. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A jó zenei ízlésed azért ne nődd ki :D Amúgy én 12 évesen felnőttebnek éreztem magam mint 24 évesen. Ha lehet azt mondani, én inkább lenőttem mint felnőttem :D
2017. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

12 évesen még sehol nincs a személyiséged, a következő 5 évben vagy évi 2x meg fog változni, de utána sem marad állandó, csak lassulnak a változások.


Ettől független, nem biztos, hogy pont ezeket kinövöd, de egyelőre ne csinálj olyat aminek maradandó nyoma marad (különösen a fültágítóra és a tetoválásra gondolok).

2017. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!