Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendőrség állományába vagyok....

Rendőrség állományába vagyok. Érdekelne hogy a katonai rendészekhez at lehetne e szerelni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 21:27
 1/3 TappancsMancs ***** válasza:

Jártas az nem vagyok a témában, de gondolom ez egy papírral nem fog menni, így, hogy egy szuszra átszerlni a katonai rendészekhez. Kivétel persze, ha tényleg van ilyen amit átszerelésnek hívnak. Mindkettő állami szervezet, de mégis két különálló intézmény.


Szerintem az úgy megy mint az állami hivataloknál is, hogy aki mondjuk a Polgármesteri Hivatalnál dolgozik, annak előbb ki kell lépnie és felveszik mondjuk a Vízügyi Hatóságnál. Két intézmény, két külön szerződés.


Mielőtt kilépnél talán érdeklődd meg, hogy mi ott a felvétel menete, miből áll az alapképzés és meddig tart, meg amiket szeretne tudni az ember. De ami engem illet biztosra venném, hogy az másik szerződés lesz, most rendőrségi állományban vagy, onnan ki kell majd lépni, a katonaságnál meg meg kapsz egy új szerződést.


Nem tudom ez mennyit segített, de szerintem a katonaságnál kellene érdeklődni, neten kikeresni, hogy hol van a felvételük.

2019. jún. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kenlord ***** válasza:

1: nem átszerelni, hanem átheyezni

2: kérd a vezetőséget

2020. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor változik a szolgálati jogviszonyod.


Hivatásos maradsz továbbra is, a Hszt. hatálya alatt maradsz, tehát a folytonosságot nem érinti, de már katonaként.

nov. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!