Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért csinálja ezt? . Nem...

Mért csinálja ezt? . Nem veszi észre hogy ezzel engem bánt meg?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm , akinek semmi önbizalma sincs . Sőt, nagyon önbiizalomhiányos. De mért!??. Gyönyörű csaj, de tényleg mint egy angyalka, jó fej , vicces , gyönyörű szemei vannak blablabla sorolhatnám. És ezek ellenére mindíg nekem panaszkodik. Hogy ő alacsony.... 155 cm. Tényleg nem a legmagasabb... De most jövök én: 180 cm vagyok több mint 100 kg... :S. Rock zenét hallgatok, nem divatosan csajosan öltözködök mint az említett barátnőm . Nagyon mérges vagyok rá hogy ő panaszkodik , miközben én vagyok az írtóronda és nem tetszek egy fiúnak sem. (Miközben ő mindenek tetszik -.- ) . olyan megalázó ez nekem .. jogosan vagyok mérges?.

ő 14.. én 13/L


2010. júl. 8. 21:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
De tényleg rosszul esik nekem hogy a világ egyik legszebblánya panaszkodik nekem magáról , miközben én hogy nézek ki.....:( ...
2010. júl. 8. 21:42
 2/11 haggyámán ***** válasza:

Szerintem inkább irigy vagy rá. És nem kell letagadni. Tényleg az vagy rá, ez természetes.

Nem lehet, hogy csak sajnáltatja magát?

2010. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Zzita ***** válasza:
hmm,engem is idegesít,hogyha sokkal jobb emberek panaszkodnak .. de nem a barátnőimnél.. mert ha belegondolsz ,senki sem elégedett magával, vagy csak nagyon kevesen, és ő kinek panaszkodjon ha nem neked, a barátnőjének ?:)
2010. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

szia. Hát lehet kicsit irigy vagyok rá... :$...

amúgy nem sajnáltatja magát ő nem ilyen ... De már ez nayon zaavr engem . Lehet megkéne nek mondnai. Csak hogy fogalmazzak?.

2010. júl. 8. 22:29
 5/11 A kérdező kommentje:
de akkoris tahóság TŐLE... Pont TŐLE.. :S
2010. júl. 8. 22:30
 6/11 Zzita ***** válasza:
Szerintem a barátságban fontos az egyenrangúság. Ne érezd magad kevesebbnek nála,hiszen nem véletlenül barátkozik veled ! Ne az irigység tegye tönkre a barátságotokat :)
2010. júl. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pedig egy barátságban sokan irigykednek a másikra még ha ezt nem is akarják bevallani sajnos így van mindenkiben ott van a féltékenység:(

egyébként nem lehet ,hogy azért mondja ,hogy még jobban dícsérjen pedig amúgy megvan elégedve magával? én hallottam már ilyenről...vagy tényleg nagyon önbizalomhiányos. De akkor csináld azt vele,hogy mikor ilyeneket mond akkor hagyd szó nélkül a dolgot.mond azt, hogy te már megmondtad neki,hogy te szép vagy ha nem hiszed el akkor ez van. Én nem fogom neked mindnig mondogatni.

Sajnos ezzel az önbizalomhiányommal én is mindenkit kiakasztok.:D Szóval tudom milyen a helyzet.

2010. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Háát igen én sem akarom hogy ez miatt legyen vége a barátságnak ... Bocsi a gyerekes viselkedésért , de azthiszem tényleg féltékeny vagyok rá...

Igazából az zavar a legjobban hogy most úgy a tökéletes szoról ő ugrik be. És ha saját maga szerint ő nem szép , hanem egynesen csúnya akkor én mi vagyok :S ?.

amúgy tuti nem önsajnálatás.. nem olyanféle a csaj .

de lehet szónélkül a hagyom a dologot :).

2010. júl. 10. 22:03
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem is van több ilyen barátnőm.

ők azért panaszkodnak mert azok akik irigykednek rájuk elég ronda dolgokat hajlamosak mondani róluk.

esik az önbizalmuk.

2010. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A barátnőd csak egy barát megerősitését várja abban hogy jól néz ki, azért kérdezget mert te nem támogatod magadtól mível féltékeny vagy.

Ha nem akkarsz elveszíteni egy barátot vetközd le a féltékenységet.

2010. júl. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!