Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez szerintetek megérné?

Ez szerintetek megérné?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy a metroban egy téglalap alakú 400 cm hosszúságú, 211 cm szélességű és 81 cm magasságú medencét 40.000 ft-ért megéri megvenni?? Az ár Áfával együtt értendő

2019. jún. 19. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Képet tudsz róla mutatni?
2019. jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudjuk, neked megéri-e?

Nekem speciel nem éri meg, mert van nagyobb, fedett.

2019. jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: [link]

A kép a jobb alsó sarokban van.

Másosik válaszoló:méretben nekünk nem kéne nagyobb, de ha árban szerinted ez nem éri meg akkor megértem

(köszi a gyors válaszokat)

2019. jún. 19. 12:06
 4/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Jónak tűnik a kép alapján!
2019. jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Köszi a válaszod
2019. jún. 19. 13:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Tényleg pontosabb válaszokat kapnál, ha leírnád milyen szempontjaid vannak, mit értesz azalatt, hogy megéri-e.

Van már tapasztalatod medencézéssel? Tudod milyen egyéb költségekkel jár? Tudod hogyan kell tisztán tartani a vizet? Mert ha nem, érhetnek meglepetések. Érdemes előre tájékozódni. Tele van a net olyan emberekkel akik átkozódnak és utólag akarják megtanulni hogyan kellett volna elkerülni, hogy bezöldüljön a vizük. Viszont itt a gyakori kérdéseken is már le van írva minden amit tudni kell.

Annyit azért látatlanban el tudok mondani, hogy úgy hasonlítsd össze, két medencét árban, hogy hány köbméter vizet fogad be. Tehát 5 köbméteres medencét 5 köbméteressel hasonlíts. Ha így nézed, lehet, hogy kicsit drágább mint a hasonló méretű kerek, felfújható PEREMŰ medencék, de ha több szezonon át is szeretnéd használni, akkor nagyobb esélyed van a belinkelt modellel, mint a hurkásakkal. De minden azon múlik mennyire vigyázol rá és mennyire vagy gondos az elpakolásnál. Nagyon fontos, hogy a telepítés majdnem tökéletes vízszintbe kerüljön. Tényleg nem játékból írja ezt a gyártó!

Azt is tudnod kell, hogy ezeket a pici, 3-6 köbméteres medencéket a nyugat-európai és az észak-amerikai piacra szánják, szezonális, eldobható, egyszerhasználatos terméknek, az ottani csórók számára. És ott tényleg a szerényebb jövedelmű családok veszik és el is dobják nyár végén. 200 dollár neki nem ér annyit, hogy ősszel mosogassa meg szárítgassa.

Ez azért lényeges, mert ha te itthon több szezonon át szeretnéd használni, akkor olyat vársz el a terméktől, amire azt nem szánták. Ettől függetlenül ha gondos vagy, akár 4-5 szezont is kihozhatsz belőle, de ha nincs szerencséd, úgy jártál. Döntsd el neked megéri-e. Szerintem igen.

2019. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Tapasztalatunk már van benne. Volt már medencénk csak nem fémvázas hanem kerek, gumi és ahhoz képest elég sokáig bírta(kb. 2-3 év) Nem látatlanban vennénk meg. Ezért is gondoltam, hogy rákérdezek itt is. Azzal a kérdéssel, hogy megérné-e arra gondoltam, hogy egy ekkora méretű és ilyen típusú medencét megéri-e megvenni 40.000 ft.ért. Biztos, hogy vigyáznánk rá és minden tőlünk telhetőt megtennénk annak érdekében, hogy minél több szezont kibírjon. A gyerekek sem kicsik már(12 és 15 évesek) és biztos, hogy ők is megbecsülnék. De azért köszönöm mindenkinek a segítséget és minden jó tanácsot megfogadunk.
2019. jún. 20. 18:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Az általam ismert medencés boltokban 55-56 ezerért mérik a kérdezett medencét, úgyhogy ár szempontjából mindenképp előnyös a Metro ajánlata.
2019. jún. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm
2019. jún. 21. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!