Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintettek megérné 600...

Szerintettek megérné 600 000ft-ot fizetni,6 félévre animáció szakra a Budapest Metropolitan Egyetemre?

Figyelt kérdés

Lesz még egy évem OKJ-n és diákhitelel tudnám megoldani. Mert mire munkával össze tudnám szedni rá a pénzt, még több lesz a tandíj.

Előre köszönöm szépen a válaszokat! :)



2019. febr. 2. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor én jelentkeztem, még csak 400e körül volt, szintén diákhitellel, de ha tudnám, amit most tudok, 600-ért valószínűleg nem csinálnám újra. De nehéz a kérdés, mert amúgy sokat adott az egyetem, de túl keveset abból, amiért idejöttem. Szerintem attól is függ, hogy mi érdekel. Én a 3D animációért jöttem, de végül otthon netről tabultam meg mindent, amit tudok, mert a METU alig adott valamit, hiába volt minden félévben 3D óránk. Nem tudok egyértelmű választ adni. Lehet, hogy a mesterképzéssel együtt (amire vannak ösztöndíjas helyek, nagyon sok) megéri, de arra én nem jelentkezem.
2019. febr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Neked nem.

Ha még a képzés kategóriát sem találod, akkor esélytelen.

2019. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak köszönöm a választ! :D

Másodiknak meg a semmit, ezért kár volt ide írnod... :)

2019. febr. 3. 19:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem viccből írtam.

Ha ennyire hanyag, laza, lusta vagy figyelmetlen vagy, akkor tényleg kár ekkora összeget kifizetned egy olyan képzésre, amelyik nem neked való.


Annak idején az én osztálytársaim is lógtak, én meg kiszámoltam, hogy egy óra (45 perc) majdnem 9000 Ft-ba kerül. Gondoltam, ha már kifizettem, nem dobálom el.

2019. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
96%
3D modellezés miatt kár animációra menni, legalábbis egyik ismerősöm azt mondta és helyette a Media design szakot ajánlotta. Azon állítólag jobban ráfekudnek erre.
2019. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
állítólag a stúdiókkal nagyon jó kapcsolataik vannak, és könnyebb bejutni, mint mome-ról, maximum ezért érdemes elvégezni, hiába írogatod bele a cv-be, hogy te faszán megtanultad netről a 3d modellezést, senkit sem fog érdekelni
2019. febr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, valójában senkit nem fog érdekelni, hogy netről tanultad a 3D-t vagy iskolában, ha gányesz a portfóliód, akkor lehet a tiéd a legmenőbb diploma, mindenki lesz@rja. Ha érted a szakmát és jó vagy, ütős dolgokat tudsz összerakni, akkor nem számít, honnan a tudás. Csak tudd elvégezni a melót.
2019. febr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!