Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyha postai úton rendelek...

Hogyha postai úton rendelek valamit magánszemélytől utánvételesen, tudom ellenőrizni fizetés előtt a csomagot?

Figyelt kérdés
2019. jún. 20. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Addig nem adják át míg ki nem fizeted. Annyiban védve vagy, hogy valamit mindenképp küldenie kell az eladónak. De az simán lehet egy féltégla.
2019. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez a csalok melegalágya
2019. jún. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ezért minden csomagot úgy bonts ki, hogy videóra veszed az eseményt. Kibontás előtt látszódjon a feladó és a címzett, a csomag esetleges sérülései, kibontás után pedig alaposan mutass meg minden hibát, ha elektromos a cucc akkor kapcsold be stb. Egy ilyen videóval már lehet menni a rendőrségre.


Egyébként az, hogy a csalók melegágya az túlzás. Mindig azt kapja fel az internet ha valakinek téglát küldtek, de arról nincs szó, hogy az ilyen tranzakciók túlnyomó többsége problémamentes. Én már többszáz dolgot rendeltem ismeretlenekről, összesen talán 1 alkalommal volt komoly gond, de az eladó elnézést kért és visszafizette a pénzem.


Azért az óvatosság nem árt.

2019. jún. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a gyors választ.
2019. jún. 20. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!