Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nudista standra szőr ügyileg...

A nudista standra szőr ügyileg hogy illik menni?

Figyelt kérdés
gondoltam hogy kipróbálom a nudizást és érdekelne hogy mindegy-e hogy mekkora a szőr van valami szabály hogy boroltvált kell hogy legyen vagy mindeni ugy megy ahogy akkar?

2019. jún. 20. 13:24
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem ahogy neked komfortos.
2019. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy. A nudista strand nem arról szól, hogy mindenki egymást bámulja pucéran. Akik ott vannak, azokat kb. annyira érdekli, ki mennyire szőrös, mint az utcán az, hogy ki milyen ruhát visel.
2019. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nem számít, vannak így is,úgy is. Én pont azzal a célzattal,hogy érje a nap a testemet mindenhol,olyankor mindig csupaszra borotválom,mert nekem nagyon dús a szőröm.
2019. jún. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi tegnap voltunk a párommal, mindketten fazonosan ezalkalommal 🙂

28N

2019. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!