Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szobeli erettsegi nehez?

Szobeli erettsegi nehez?

Figyelt kérdés

Irasbelik aranylag jok lettek , tori 72 , irci 46, angol 56 , matek 39 de ez nemszamit , szakma 35 .

Kettesert megyek bevallom. Ugy kb minden tetelt 3-4x at olvastam mar. Ugye ilyen 6-8 pontok kellenek minimum es akkor megvannak a szobelik is ugye ? Koszonom


2019. jún. 20. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Addig nem engednek el míg a minimum nincs meg.
2019. jún. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, nem nehéz. Rengeteget segítenek, kérdésekkel vezetnek rá a válaszokra. Ha megvannak a tételek kidolgozva, azt csak fel kell mondanod, ha nem tudsz valamit, kérdezgetnek, belekezdenek félinfó adásokba, amikből ki tudod rakni.


Én halálosan féltem tőle és mégis meglett, szóval ne aggódj, sikerülni fog. :)

2019. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszontem uraim !
2019. jún. 20. 17:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Irci? Az mi?😅

Egyébként 12,5 pont kell ahhoz, hogy átmenj, de ezt nem nehéz összeszedni egyáltalán. Fognak segíteni és törihez rengeteg forrást, konkrét szempontokat kapsz, magyarnál használhatod az adott művet, szöveggyűjteményt, angolból meg be kell vágnod pár alap mondatot. A szituációk sem nehezek egyáltalán.

2019. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még egy kis nyugtatás; a töri és magyar tételek tanulása miatt, meg a konzultációk, stb miatt nem maradt időn tanulni angolra; dícsérő oklevelet kaptam angolból a feleletemért.:)


No para!

2019. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Irci = irodalom xD . Koszonom meg egyszer sikerulni fog szerintemis :D
2019. jún. 22. 00:14
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ez tényleg nagyon laza volt :D igaz reggel izgultam, amint bementem, délre voltam beosztva, 11 kor hív az oszi hol vagyok ugyanis mennem kell be mert már végeztek :O , beérek táskát ledobtam és már ültettett be, letudtam az angol vagy 12 perc alatt, megnyugodtam, legjobb tételeket húztam szó szerint amiket akartam és tanultam , , 3 óra alatt letudtam az egészet :D , sok sikert mindenkinek
2019. jún. 26. 10:43
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, ügyes vagy! :)
2019. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!