Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért rajzoltuk oviban meg...

Miért rajzoltuk oviban meg suliban is barnára a fák törzsét?

Figyelt kérdés

Miért rajzoltuk oviban meg suliban is barnára a fák törzsét?

Nah? :D

Mert ha kimész a természetbe kicsit feltünö hogy nem barna hanem szürke ,sötét szürke nekünk a szilva fák még ilyen sötét szürke zöldes árnyalatuak


2010. júl. 9. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
jah! meg fehér is van:O :D
2010. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a nyirfának ha jól tudom :D
2010. júl. 9. 10:43
 3/9 anonim válasza:
90%
Én azért rajzoltam barnára, mert mindenki úgy rajzolta és így rá bírtam fogni a saját barna pálcikámra és zöld körömre, hogy az egy fa XD
2010. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 0%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:48


kemény :D

2010. júl. 9. 10:50
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
XD, én mindig is barna törzsű fát rajzoltam, a mai napig. Én a mesekönyvekből tanultam meg rajzolni, vagyis azok alapján másoltam.
2010. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem barnásak. Mármint az az általános, hogy barna. Vannak szürkés, fehéres törzsű fák is, ahogy írtad, de a legtöbb barnás színű. Én festőművész vagyok, nem hivatásos, csak hobbiból festek; és barnára szoktam festeni a fák törzsét (persze megy bele zöld, szürke, fekete, fehér, kék és egyéb szín is).
2010. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akkor ez egy divat az oviból :D
2010. júl. 9. 12:14
 8/9 anonim válasza:
55%
Jah, 0%, mert tegnap regiztem XD
2010. júl. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát mert ha én kinézek az ablakon akkor barna törzsű fákat látok bár igaz hogy nem mindnek ilyen de akörnyéken főleg ezt látom
2010. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!