Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz Owari no Seraph 3. évad?

Lesz Owari no Seraph 3. évad?

Figyelt kérdés
Nem rég fejeztem be az animét és ahogy láttam régebben mindig egyre későbbre igérték a 3. évadot.Legtöbben már úgy gondolják nem fog kijönni mivel nem hozott elegendő bevételt,viszont páran írták hogy most agusztus 28.-a körül kijön elvileg,ez lehetséges lenne?

2019. jún. 25. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

Nincs bejelentve semmi se. Nem is ígértek semmit. Sok kamu hír van. Csak hivatalos, megbízható oldalról tájékozódj.


livechart, anichart, animeaddicts, myanimelist

2019. jún. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hivatalosan sose volt bejelentve harmadik évad, a kamu híroldalaknak meg nem tudom, mi a jó abban, hogy random kamu dátumokat ígérgetnek be ilyen-olyan animéknek. Ennek az augusztus 28-nak sincs semmi valóságalapja, mivel sorozatot nem nagyon szoktak ilyen későn indítani a szezonban.

Egyébként valóban a Wit egyik leggyengébb eladásokkal rendelkező sorozata volt az Owari, de ez nem sokat jelent, volt már, hogy gyenge eladásokkal rendelkező anime folytatást kapott, mert egyéb dolgokban meg jól teljesített, és összességében a franchise megért még egy reklámot.

Ha lesz folytatás, a hivatalos híreket közlő oldalakon, adatbázisokban benne lesz.

2019. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jún. 25. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!