Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FoxPost használat? Nem értem?

FoxPost használat? Nem értem?

Figyelt kérdés

Soha nem használtam, most adnék fel egy csomagot. Regisztrálni nem akarok. De a honlapon folyton a Csomagvarázslóba botlom. Valaki volna olyan kedves, hogy leírja, hogy ha van egy csomag a kezemben, konkrétan hogy adom fel, mit kell rairni stb.?

Akinek küldöm (nem ismerem) szerzett egy kódot nekem a Vaterafutaron keresztül.

Először itthon kell valamit interneten intézni vagy elég az automatanal?


2019. jún. 27. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az automatánál kell intézni mindent, nem kell regisztrálni. Odamész, rányomsz a csomagot adok fel gombra. Bekéri a címzett telefonszámát és e-mail címét (ezeket pontosan add meg, mert e-mailben küldik meg neki a nyomkövetési számot, smsben pedig a nyitókódot), majd a célautomatát kell kiválasztanod úgy, hogy a térképen rányomsz a megyére, majd a listából kiválasztod a települést és ha a településen több automata van, a célautomatát. Ezután kéri, hogy válassz rekeszméretet. Minél nagyobbat kérsz annál drágább a feladás, a legkisebbet kell kérni amibe a csomag belefér. Ezután ki kell fizetni a feladási díjat bankkártyával. Csak kártyát fogad el, készpénzt nem. Fizetés után kinyílik a rekesz, tedd be a csomagot és zárd be. Ha bezártad nyomj a sikerült gombra, amirr kinyomtatja a feladási bizonylatot. Kész vagy. A címzett azonnal e-mail értesítőt kap, hogy csomagot adtál fel neki.
2019. jún. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ezeket az adatait a csomagra is érdemes rairni, gondolom.

A FoxPost oldalán egy videót találtam csak, de az a Csomagvarazslos verzió. Lehet, hogy béna vagyok, de én nem találtam egy ilyen egyértelmű leírást. Talán azt akarjak, hogy mindenki Csomagvarazslos legyen.😃

Mindenesetre ezer köszi! ❤️

2019. jún. 27. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!