Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Na ebben segítsen valaki ha...

Na ebben segítsen valaki ha tud! Vegyek kutyaágyat magamnak?

Figyelt kérdés
A helyzet a kovetkező. Szeretek az ágyamon törökülésben laptopozni,ezert allandoan godros az ágyam. Most vennék egy uj ágyat,és szeretnék valamit az ágy mellé ami puha és amin laptopozhatok. Ne nevessetek de az egyetlen ami eszembe jutott azok a keret nelkuli,teglalap alaku kememy szivacs kutyaágyak. De esetleg valami más matracszerű ülőalkalmatodssag emberelnek nincsen amiben torokulesben ellehet férni? (Fotel kizárva)
2019. jún. 30. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Pedig de, a rattan fotel ami kimondottan a kutyaágy emberi megfelelője:

[link]

2019. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tűnik valami kényelmesnek

Ebben nem tudnék törokülésben ülni. Nem veletlenul hangsulyoztam ki. Nekem egy széles vizszintes felulet kellenne az ágy helyett ami puha

2019. jún. 30. 17:29
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyenre gondoltam. Ilyen kene ember verzióban

2019. jún. 30. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet, hogy a gyerek matrac megfelelő lenne a számodra.


[link]

2019. jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4# mondasz valamit! Ez jo otlet,koszonom!
2019. jún. 30. 18:30
 6/7 TappancsMancs ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne valahol kipróbálni, azt amit az 1-es mondott. Abban kényelmes a törökülésben ülés is. De egy szélesebb fotel is megteheti, és akár egy karfa nélküli fotel, amit meg elemes kanapék között találhatsz.
2019. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél kutyaágyat. Nem nevettelek ki.
2019. júl. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!