Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alex (a) Fajt vélemény?

Alex (a) Fajt vélemény?

Figyelt kérdés
Olyan szép lány volt ismerem abból az időből, amikor hosszú haja volt és kis finom smink tényleg szép volt. Kedvelem most is csak olyan fura nekem heteroként megértenem ezt az átalakulást, hisz lassan kész férfi. YouTube videóit is követem durva a változás.

2019. júl. 2. 23:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#10 : igen és a mostani, tehát új videó amit kitett nagyon ütött. Remélem jól lesz és boldog egy megfelelő társsal az oldalán.
2019. szept. 17. 00:22
 12/14 anonim ***** válasza:
34%
Ő ha jól emlékszem el is mesélte, hogy az lmbtq haverok beszélték belé, hogy transz. Előtte simán egy fiús lány volt, olyan 90 százalékot adok rá, hogy már rég megbánta az egészet.
2020. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
12: de már videót is alig csinál meg nagyon megváltozott, pedig helyes lánnyal van együtt, de azóta olyan "semmilyen" szerintem őt, mint videóst és "régi" Fajt Alexet elvesztettük.
2020. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Full boldogtalan🤷🏽‍♀️
2021. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!