Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Trans-o-plex/express one...

Trans-o-plex/express one vélemény?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok?

2019. júl. 5. 19:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Aliexpress csomag, ez a moslék hányadék fos ekszpresz ván szállítaná.

Első alkalommal elkeverik a csomagot a depoban, második alkalommal azaz ma reggel kapom az emailt, hogy x-y időintervallumban hozzák a csomagot. Csörög a telefon kettőt, felveszem abban a pillanatban lerakja. Azonnal hívom vissza mivel előzetesen megkaptam emailben a telefonszámot, úgyhogy tudtam a futár hívott. Nem veszi fel. Fél perc múlva újra hívom, nem veszi fel.

Folyamatosan hívom, nem veszi fel. Eltelik 15 perc felveszi, és közli, hogy sikertelen kézbesítés mert nem vettem fel a telefon mikor hívott, ők nem tudnak várni ilyenkor 😊 (természetesen arrogáns stílusban, a patkány köcsög)


És akkor elmondom mi történt valójában:

A ház térfigyelő kamerái rálátnak az utcafrontra, tehát ha van autósforgalom akkor azt azonnal rögzíti.

A féreg futár nem hogy az utcában, de még a településen sem járhatott, csak megakart csörgetni, hogy legyen nyoma a hívásnak a rendszerben. A hívása/csörgetése után 5 másodperc múlva jött az Aliexpress értesítés, hogy sikertelen kézbesítés. Tehát már eleve úgy készült, hogy megcsörget és azonnal ikszeli be hogy sikertelen kézbesítés.


Nekem van egy gyanúm, hogy így akarnak külföldi csomagokat lopni a futárok. Legalábbis abból a több ezer negatív véleményből kiindulva amit erről a hányadék cégről írtak a károsultak. Hogy ha holnap is eljátssza ugyanezt (arra már készülni fogok) akkor 100% hogy erről van szó.

Ugyanis 2 sikertelen kézbesítés után a külföldi csomagokat megsemmisítik, nincs 5 napos tárolás. Persze nem megsemmisítik hanem ellopják.



Az ügyfélszolgálatot természetesen nem lehet elérni telefonon, 1 óra gépi zene hallgatás után sem vette fel senki a telefont. Azért nem semmi, hogy ilyet megtehetnek az emberrel.

2023. ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!