Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szerették az emberek...

Miért szerették az emberek annyira Diana hercegnét?

Figyelt kérdés
Én értem,hogy egy új személyiség volt a királyi családba,de nem tudom megérteni,hogy miért szerették annyira az emberek.Nem is volt olyan szép-mármint női szemmel én nem láttam annyira szépnek,de lehet,hogy a férfiak máshogy látták-,elméletileg Harry nem is Károly herceg fia,mert erről szólt a fél sajtó,hogy Diana megcsalta Károlyt.Én pedig azt nem értem még,hogy Károlyt miért utálták annyira.Szerencsétlen pasas vissza tért ahoz a nőhöz,akit mindig is szeretett.Meg amúgy Diána nem is volt annyira művelt ember. Én megértem,hogy ez egy szörnyű tragédia volt,hogy meghalt hiszen két gyermek veszítette el az édesanyját,de azért ne legyünk igazságtalanok másokkal szemben,hogy ők az ördög, Diana pedig a Szent,aki össze vissza csalta Károlyt(persze nem biztos,hogy így volt,de maradjunk annyiban,hogy Harry nem hasonlít se az anyjára,se az apjára és hogyha a fél sajtó erről beszélt,akkor volt benne valami igazság).

2019. júl. 8. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem szerettem annyira.
2019. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem értettem sosem. 🤔
2019. júl. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

A reklámja miatt rajongtak érte. Hogy szegénynek milyen tragédia volt, hogy 12 -azaz egy tucat- zsebkendőt kellett vennie egyszerre, és a balkezén kellett hordania a retikült, pedig az neki a jobb kezén volt kényelmes, mert balkezes volt.

Angol nőnek lehet, hogy szép volt.

2019. júl. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!