Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ennyire irigyek az...

Miért ennyire irigyek az emberek? Tegnap ugye bejelentették, hogy Bereznay Dani az Alfa Romeo F1-es esport csapatánál folytatja. És egyből jöttek a negatív kommentek.

Figyelt kérdés
Az igaz, hogy nem fizikai sport, de legalább itt is képviseli valaki a hazánkat! Szerintem erre büszkének kéne lenni. Ugyanúgy, mint Molnár Gáborra, vagy Gabinhora akik ugye a Fifában jeleskednek. Erre jönnek olyan kommentek, hogy apu meg anyu pénzén könnyű jeleskedni valamiben. Hát Dani már többször elmondta, hogy nem olyan fényes a családja anyagi helyzete, bár azóta ez biztos változott mióta kap fizetést a csapatától. Szerintem rendkívül thetséges abban amit csinál. Csak elszomorít, hogy ez másnak nincs az ínyére.
2019. júl. 12. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értek hozzá, de miért lenne feltétlenül irigység? Lehet, hogy más sokkal tehetségesebb lenne, csak nincs annyi lehetősége, nem?
2019. júl. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő elmondta pár videójában, hogy ő hogy kezdte. F1 2002-vel plusz egy alap kormánnyal, amit 2017-ig használt! Szóval a lehetőség adott! Nem egy vagyon elkezdeni. De mégis károg mindenki, hogy ő jobb lenne, ha meg lehetősége lenne akkor lehet, hogy pofára esne.😉
2019. júl. 12. 13:24
 3/3 anonim válasza:
100%
Kérdező!2017-ben sehol nem volt,tavaly pedig 60 ponttal kapott ki Brendontól(Ami egy 10 versenyes bajnokságban k#rvára nem kevés)....Ez olyan húdenagy teljesítmény?😉
2019. júl. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!