Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a vágásaim...

Hogyan tüntessem el a vágásaimat/hegeimet?

Figyelt kérdés
Nem mélyek, amikor megvágtam magam, alig vérzett, most meg erősen piros. Pengével vágtam, egy van a csuklómon (ami nem nagyon izgat), viszont a combomon sokkal több van (10 körül lehet). Ha anyám meglátja rendesen kikapok vagy leordítja a fejem vagy nem is tudom, de érzem fájni fog 😹 Légyszi válaszoljatok, sürgős lenne!!

2019. júl. 15. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Miért bántod magad kis szívem?
2019. júl. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
A heg nem tűnik el. A sírva nevetős emotikon miatt pedig sajnálni is nehéz téged, amennyire komolyan veszed.
2019. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
67%
Akkor kellett volna gondolkozz, amikot megtetted, gyöngyvirág. Ha anyukád megszíd akkor nagyon is jól teszi. Sőt! Önként kellene megmutasd neki és segítséget kérj. Tudom, hogy ez lázadó tini felfogással hülyeség, de hidd el, anyukád tud a legjobban segíteni. Az sem ártana, ha elmennél pszichológushoz.
2019. júl. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem csak meg tudod várni, amíg begyógyul. Vagy pl nemtom, turbózd föl a szervezetedet vitaminokkal. Egyébként a hegeket már tényleg nem fogod tudni eltűntetni. Legközelebb ne vagdosd magad; hanem egyél valami csípőset, pl hagymát, paprikát. Tud az annyira csípni, hogy elnyomja a lelki fájdalmadat; tapasztalat!!:) Egyébként a hagymára már nem emlékszem pontosan, de szerintem az is működött, de a jóóó csííípőős paprikát azt mindenképpen ki kéne próbálnod szerintem!! :) Tényleg elnyomja a lelki fájdalmat; csak önmagában ne kapd be sose, mert akkor majd egy csomó vizet le kell küldened utána:) Szóval mindig valami kenyérrel, vagy sajttal kapd be!:) Meg egyébként a teák is tudnak jó hatással lenni a lelkedre. Egy orbáncfű-citromfű, vagy egy gyömbéres is akár. Nemtom, nekem az is mindig jól esik, múltkor meg valami málnásat ittam, valami vegyes gyümölcsös volt; és úgy a közösbe még nem volt belerakva a cukor, meg pl citromlé nem tudom kellett volna-e bele; de egyébként szóval én úgy ittam, ahogy volt, tehát nem raktam bele ezeket, és az is nagyon jól esett!!:) Meg amúgy például az ónix meg asszem a rózsakvarc köveknek is van ilyen jótékony hatása; szóval az is pl jó hatással tudhat rád lenni. És legközelebb ne okozz sérülést magadban; tiszteld már magadat annyira!! Egyél szal tehát csípőspaprikát!!:)
2019. júl. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*Ja de ezeket a köveket pl zsebedbe rakod, vagy csak lerakod magad mellé mint ilyen kis marokkő, vagy karkötő, vagy nyaklánc formájában is pl hordhatod.
2019. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*kezedben is tarthatod .
2019. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha alig vérzett, akkor nem biztos, hogy megmarad. Gyorsan nem tudod eltüntetni, legfeljebb tehetsz rá alapozót vagy hordhatsz hosszú nadrágot. Kend neogranormonnal vagy körömvirágkrémmel és akkor kicsit gyorsabban fog gyógyulni.

Egyébként próbáld meg abbahagyni, ha kell kérj segítséget, mert minél többet csinálod, annál nehezebb lesz.

2019. júl. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!