Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Interspar vagy Tesco?

Interspar vagy Tesco?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni melyik, valamelyik hónapban a Tesco, a másikban meg az Interspar tetszik jobban. De mégis hol vannak jobb minőségű termékek, jobb árak? Úgy összeségében.

2019. júl. 15. 20:20
 1/4 Thispain ***** válasza:
A Spár az a Sunyi Parasztok Állami Raktára, a Tesco pedig a Technikailag Elcseszett Selejt Cuccok Olcsón hosszabbítást viseli. Melyik a jobb szerinted?
2019. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én mondjuk úgy vettem észre, hogy a termékek minősége kb ugyanaz, a pénztár az Intersparban csigalassú, van hogy fél napot ott tökölök, viszont a Tescoban 2 perc alatt ledarálják. Az eladók mintkét helyen közömbösek, a tisztaság is változó. Az árak a Tescoban viszont kicsit magasabbak.
2019. júl. 15. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
A Tescoban már találkoztam gyökér eladókkal, az Intersparral nincs tapasztalatom. Marad az Aldi és az Auchan.
2019. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyik sem jó. Az Aldiban eddig 4x vettem egymás után büdös húst és nem is olcsó.


A Tescoban kritikán aluli a felhozatal, sokszor meg sem találom amit keresek.


Az Interspart nagyon szerettem egészen fél évvel ezelőttig. Minden zöldség és gyümölcs rohad, lepik a legyek és a muslicák (sima Spárban is tapasztaltam).

Ráadásul egyre drágább, egyre szarabb a minőség. Sosem találok ásványvizet, nem töltik a készletet vagy nem rendelnek. Nem tudom, de nem is érdekel.


Szóval egyik sem jó.

2019. júl. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!