Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is szexi, ha...

Szerintetek is szexi, ha valaki okos?

Figyelt kérdés

Persze a külső is lényeg valamennyire.


De szerintetek ez szexi?


Én nem vagyok nagyon okos. Csak négyes vagyok, szóval nem magam miatt kérdezem, mielőtt valaki azt gondolná.


Őszintén szólva szerintem nagyon vonzó tud lenni, ha egy lány okos, jobban, mint egy fiú. (Bocsi fiúk. Nem ellenetek vagyok, ti is szexik vagytok.)


Szerintetek vonzó?

És ha igen. Inkább fiúknál vagy lányoknál?


Legyen szó bármiről. Akár a számítógép, akár a matek, vagy a kocsikhoz ért, vagy recepteket mond fejből. (Oké, ez inkább memória kérdése, de akkor is). Bármilyen témában, és szakban.


2019. júl. 17. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Véleményem szerint, lehet szexi mindkét nemnél, ha nem társul nagyképűséggel, okoskodással.

Ha valaki kérkedik a tudásával, az inkább taszító.

2019. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Nem szexinek nevezném, mert nem az, inkább vonzó, kellemes, előnyös, stb. És magam is szeretek intelligens nőkkel beszélgetni és szerencsére vannak is ilyen nők. :)
2019. júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Mivel én lány vagyok, ezért nekem szexi, ha egy fiú okos. Jó felnézni rá, jó olyan dolgokról hallgatni a véleményét, amihez én nem nagyon értek, de érdekel.
2019. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Igen, a magas intelligencia nagyon vonzó tud lenni, különösen az, amikor valaki nagyon profin ért valamihez, legyen az egy tudomány, vagy akárcsak autószerelés.
2019. júl. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg: [link]


Szerinted 100-ból hány férfit érdekel, hogy egyáltalán a nevét le tudja-e írni?

2019. júl. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szexi, csak ez a normális.
2019. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem az "szexi", ha egy fiú intelligens. A strébekeg hagyjuk...:D mármint az ilyen nagy geniusok nem jönnek be.

Legyen intelligens, ennyi.

Az meg mindegy, hogy milyen jegyei vannak, nekem volt két fiú ismerősöm, az egyik bukott, a másik majdnem bukott, de mégis értelmesek voltak.

A jegy csak arra vall, hogy az iskolával nem igazán törődik:)

2019. júl. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
*stréberek
2019. júl. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!