Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cigány vagyok, van mondanivalód?

Cigány vagyok, van mondanivalód?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 23:52
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

Van testvéred? Tanulsz v dolgozol? Szoktál rajoskodni? Szoktál lányok után ordibálni h "de megbasználak"?

Csak kérdéseim vannak:)

2010. júl. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ha a normális fajtába tartozol,akkor nincs :) Ha nem,akkor sincs mert nem merek semmit mondani :(:) De gondolom a normális fajtába tartozol :) Az írásodból úgy vettem ki..Aki meg előttem írt,és nem normális hangnemben azokhoz meg nem fűzök semmit ;) :)
2010. júl. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Ha normális ember vagy, akkor elnézést kérek. Ha egy olyan mocskos tróger állat, aki lop, csal, hazudik, mint egy átlagos cigány, akkor rohadj meg!

Én ismertem anno egy cigányt, aki tök más volt: tiszta volt a lakásuk, szép ruhában járt, nem volt büdös és becsületes, színötös tanuló volt. Ilyeneket már becsülni kell a mai világban. Csak sajnos elég kevés ilyen van :/

2010. júl. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Van testvéred? Tanulsz v dolgozol? Szoktál rajoskodni? Szoktál lányok után ordibálni h "de megbasználak"?


Van 1 kis hugim,most érettségiztem szeretnék egyetemre menni,nem szoktam "rajoskodni" és a lányok után sem kiabálok...


MI normálisak vagyunk,persze ismerek olyat aki nem az, szerintem nem kell egy kalap alá venni az embereket.

2010. júl. 11. 13:43
 15/23 Abonyi ***** válasza:
Mura kiki dovsaliro dovsaliro dumade ,,dö hóp hóp mura kiki dovsaliro dovsaliro dumade ,,dö hóp hóp
2010. júl. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Abonyi ***** válasza:
Ismered ezt a számot??
2010. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem.
2010. júl. 12. 22:44
 18/23 anonim ***** válasza:
vaan..birom a őket..XD.nemértem h valaki miért rasszista én else tudom képzelni h az mijen lehet.De am sok kedves cigány van ismerek is párat.
2010. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
én birom a cigányokat..vagyis nincs velük bajom és utálom ha valaki azért nézi le a másikat mert cigány,zsidó.stb.
2010. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 gyakoriválaszok_560 ***** válasza:

Cigány vagy , és válaszolgatnál mi ?

Sarsan Mo ?

Ha Cigány vagy válaszolj a kérdésemre !

Vagy , ha nem megy a válasz adás , akkor te Romunglo vagy , nem Cigány !

2010. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!