Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kutyának vagy macsának gyártan...

Kutyának vagy macsának gyártanak pgs nyakörvet vagy vmi olyan nyakörvet, amit elkezd villogni vagy pittyogni vagy sípolni ha megnyomunk egy távkapcsolót?

Figyelt kérdés
Csak mert már annyira idegesítő hogy a két macska negyedszerre szöknek el aztán kiderült hogy vmi nagyon egyszerű helyen voltak. Pl.: a szilveszterem el lett baszva mert a macska dec 31.-én 10 órakor kisurrant az ajtón amikor kimentünk tűzijátékozni, nem vettük észre szétnéztünk a házban, majd kimentünk az utcára bringával kocsival gyalog, hajnali kettőkor befejeztük a keresést (szoval a szilvesztert az utcán töltöttem!) Aztán aludtam egy órát majd felkeltem hajnali fél négy tájt kerestem még három órát bringával hat utcát végig jártam, majd hazamentünk megcsináltuk a szórólapokat kiraktam mindenhova a környéken, és aztán 11 óra tájt megláttuk hogy a szomszéd udvarán parkoló teherautó alatt volt egész végig!!!
2010. júl. 11. 07:28
 1/1 anonim válasza:

nem, nem lehet olyan nyakorvet vasarolni mert az megsuketine ot mivel nagyon erzekeny a fule mint tudjuk!


de a macskak nem birnak egy helyben maradni ok vandorolnak mindig! foleg ejszaka elmennek vadaszni aztan vissza mennek,haza ,ha ugy tartja kedvuk!ezen kar ragodni es macskat kar is keresni! o bemaszki az audvarokra,fel a fara,elvandorolhat tobb kilometert is de ha szereto otthona van vissza jon! foleg parzasi idoszakban tunnek el de szabad lenyek szoval kar volt a szilvesztert az utcan tolteni! egyszeruen a teherauto alatt erezte jol magat! elkell fogadnod a szabadsagigenyet es kesz...ne ragodj ezen :D tul van targyalva :))

2010. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!