Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan eszköz, ami...

Létezik olyan eszköz, ami olyan, hogyha egy távirányítót megnyomunk akkor egy másik eszköz veszi a jelet és elkezd csipogni vagy villogni vagy valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Tudom ilyen például az elektromos csengő, de kutyára vagy macskára lenne mert a macskáink szeretnek kint lenni az udvarunkon, de sosem találjuk meg őket, de mindig ki szokott derülni hogy valami iszonyatosan egyszerű helyen voltak, és ha lenne ilyen nem kellene órákig keresgélni őket. Láttam interneten gps nyakörvet, de az kb 126 ezer Ft-ba kerülne ugyhogy az szerintem pénzkidobás.
2010. júl. 18. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltad már hogy cicc-cicc?
2010. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) no comment. persze csak b@szik rá odajönni
2010. júl. 18. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt rárakhatod nyakörvre. :)


[link]

2010. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz! végre köszönöm másodikl válaszoló már nagyon sokat kerestem ilyet végre megvan.
2010. júl. 18. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!