Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csajok szerintetek ez átverés?...

Csajok szerintetek ez átverés? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Pénteken kaptam egy e-mailt a Sponsorbingoloterij nevű játék nevében,hogy internetes sorsoláson nyertem 1mill.eurót.Hallottatok már róla?Hollandiából kaptam a levelet.Küldtek űrlapot is,utánanéztem a neten és nem tudom most ez igaz-e.Bocsi,hogy nem idevág a kérdés,de általában itt szoktam lógni veletek,én is itthon babázok.Előre is köszi a válaszokat.:))
2010. júl. 11. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki ne töltsd az űrlapot!

ez átverés!kamu az az egész email

2010. júl. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pár éve nagy botr
2010. júl. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szal pár éve nagy botrány volt abból, hogy valakiknek küldtek egy emailt arról, hogy nyertek x millió dollárt egy ilyen bónusz nyereményjátékon.

Az ipsének ugyan az már furcsa volt, hogy nem is játszott ilyenen, de imponált neki, hogy nyert valamit, és nagyon valóságosnak tűnt.

Már nem tudom hogy volt pontosan, de a lényeg hogy talán vmi pénzt is utalnia kellett, meg töltögetett ki papírokat és végül a rendőrség kereste fel, hogy tud-e róla, hogy sok százezer emberrel együtt egy csalás áldozata...:S

Na, ennyi a lényeg.

2010. júl. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Humbug, ne tölts ki semmit, ne reagálj és tedd őket spamre, hogy ne is tudjanak többet zaklatni.

Ha jobban belegondolsz, magad is rájössz, hogy befizetések nélkül nem lehet korrekt szerencsejátékot finnaszírozni. Játszottál? Fizettél valamit? Akkor milyen jogcímen és miből is lenne most 1 mill.euro nyereményed??? Az egész a lehúzásról szól, ne dőlj be neki!

2010. júl. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne toltsd ki!!! En kulfoldon elek es itt is botrany volt belolle. Tv-be is bemondtak, a hivatalos lottozok, hogy semmi ilyet nem szabad kitolteni, igy lopjak el az ember szemelyiseget es visszaelnek az adataiddal. A lottozok mondtak, hogy ha nyersz barmilyen sorsolason (amin reszt vettel) sosem kernek szemelyes adatokat rollad,csak ertesitenek a nyeremenyekrol es ott megkapod az utasitatst hova menj, mit csinalj. Nagyon vigyazni kell, sok cirkusz volt itt emberek ellopott szemelyisegerol adatairol.
2010. júl. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hogy lehet egy ilyennek bedőlni?


tudod, ha lottón nyersz, ott azért lehetséges, h pénzt kapsz, mert valakik azt a pénzt befizették. ezek a valakik azok az emberek, akik megvették a lottószelvényeket.

szóval mondjuk vesz 1millió ember egy-egy 100Ft-os lottószelvényt. az 100millió forint. ebből a lottó tulajdonosai levesznek egy jó nagy részt, és a maradékot megnyerheti az 1millió lottózó közül valaki(vagy valakik).


szóval ha nem fizettél be semennyit, akkor lehetetlen, h nyerj, mert olyan nincs, h a semmiért pénzt adnak.


egyébként a kérdésed miért csak a csajoknak címezted? :)

na mindegy. a lényeg, h az nyilvánvalóan egy átverés.

2010. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na jött már a levél,hogy utaljak át 695 eurót xy számlára,hogy megkaphassam az 1milliót.:))Hogy mikkel foglalkoznak emberek!Köszi,hogy írtatok,utólag már nekem is leesett a tantusz,hogy ilyen csak a mesében létezhet!:))
2010. júl. 14. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!