Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hogy biztosan egyedül...

Lehet hogy biztosan egyedül vagyunk az Univerzumban?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat gondolkodtam ezen a dolgon, és rájöttem hogy az élet lehet hogy csak a mi bolygónkon fordulhat elő. Lehet hogy teljesen véletlenül jöttünk létre. Mármint úgy értem hogy az élet teljesen "véletlenül" jött létre, egyedi volt. És valójában az élet nem is egy olyan dolog. És ha ki is alakult akkor az ottani élőlények nem jutottak el a civilizálódásig. Ki sem alakultak csak mikroszkópikus szinten volt. De az se sokáig. Valójában csak a mi civilizációnk egy egyedi dolog az egész mindenségben és soha nem volt, és soha nem lesznek rajtunk kívül kommunikációval és tudásvággyal rendelkező élőlények az egész mindenségben.

2019. júl. 21. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem. Ezek csak filozofálgatások, alap nélkül. Ha itt volt esélye - akár csak véletlenül - kialakulnia az életnek, bárhol máshol is előfordulhat ilyen. Csak a fizikai távolságok akkorák, és a technika fejlettsége olyan, hogy nem vagyunk képesek ezt felmérni vagy időben felismerni.
2019. júl. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem butaság azt állítani hogy az ember az egyetlen " intelligens" faj az univerzumban.(Mert ugye van aki ezt állítja, s meggyőződése hogy rajtunk kívül nincs semmi..) :) Ahogy ezen a bolygón is, máshol is kialakulhatott élet, létforma amit mi még csak elképzelni sem tudunk. :)
2019. júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rumpelstilckin válasza:

Egész biztos hogy nem.

Csak jól el vagyunk szeparálva, nem véletlenül...

2019. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Szeretlek💜💜💜💜
2020. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!