Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2019 júliusban (most) milyen...

2019 júliusban (most) milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
iphone 8 plus az már biztos , de használtan vagy újat? használt 100.000 ft-al olcsóbb.(Kb.két évre venném, de ha újat veszek, akár 3-4 év is lehet.

2019. júl. 22. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan sokat külteni telefonra? Az Alcatel Pop C1 is tud annyit, mint egy Samsung.
2019. júl. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Telefonból csak újat vennék.
2019. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért nem nézelődsz inkább más gyártók előző évi csúcsmodelljei között? Sokkal jobban jönnél ki pénzben. Jó tudom, neked Iphone kell vagy a rendszerük, vagy a hardverük/ökoszisztémájuk miatt (nem lényeges miért), de az Android-ot se becsüld le. Mostanra már bőven tökéletes alternatíva lett belőle.

Ha mindenképp Iphone és mindenképp 8 Plus, akkor szerintem nézelődj első körben használtan Hardverapro-n pár megbízhatóbb eladónál. Értékeléseket nézd meg mindig, érdemes a szöveges értékelésbe is belelesni, elég jó árak vannak ahogy elnézem. Újonnan meg ne vedd, csak ha tényleg nagyon ragaszkodsz hozzá, ugyanis szerintem kész lehúzás majd 280 000Ft-ért árulni, még istyle-on is 230 000Ft, de még árukereső legolcsóbb is legalább 200 000Ft.

2019. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

@3-dik válaszoló, mondanál pár megbízható kereskedőd hardverapróról?

Köszönöm

2019. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 Őszintén szólva én már baromi régen nézelődtem hardverapro-n (2+ éve), így érthető módon nem igazán tudok megbízható eladót említeni. Annyit tudok, hogy vannak ott emberek, akiket 1000+ alkalommal értékelték, mégsem találsz egy negatív értékelést sem, mivel láttam már ilyet.

De mint említettem, értékeléseket kötelező megnézni, illetve hogy mióta tag az oldalon, esetleg mennyire aktív ott. Ezek az információk mind elérhetőek a felhasználók adatlapjain, illetve vannak kiegészítő információk is, amiket egy gyors ellenőrzőkód megadásával szintúgy elérhetsz. Persze ez csak támpontot ad, végül neked kell felmérned, hogy megbízható-e az eladó.

2019. júl. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!