Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt már olyan, hogy kitiltott...

Volt már olyan, hogy kitiltottak az oldalról téged, majd néhány órával később feloldották a tiltást? Hogyan és miért történt?

Figyelt kérdés

Sőt kiírta a feloldás után, hogy nem tudsz kérdést kiírni majd néhány perccel később már tudtál :O Talán a csúnya és az igazság levél tette? :O Miért volt ez? Örülök biza.

Ez órákkal később történt amikor letiltottak. Értitek? És köszike az adminoknak :)



2019. aug. 22. 20:06
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsi! Nem figyeltem és siettem az írással!

""Sőt kiírta a letiltás után, hogy...

:)

2019. aug. 22. 20:07
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem folyton ez van, hogy törölnek egy kérdést és kitiltással fenyegetőznek, pár óra múlva meg újra tudok írni.

Gonosz bácsik ezek, mint a régi közértes nénik.

2019. aug. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most akkor órákig, vagy néhány percig nem tudtál írni?
2019. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem csak olyan történt, hogy 24 órára teljesen kitiltottak spamelésért, de 24 óra múlva már újra használhattam az oldalt.
2021. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!