Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért zavar néhány embert itt...

Miért zavar néhány embert itt néhány kérdés?

Figyelt kérdés

A normálisan feltett kérdésekre gondolok. Mert persze vannak olyanok, amik direkt kihozzák az emberből a dühöt, és akkor nyilván nekiállnak beszólogatni. De ha valaki normálisan feltesz egy kérdést, azt miért kell bántani? Főleg, ha eleve maga alatt van.

Arról már leszoktam, hogy a magánéletemről tegyek fel kérdést (szerelem, barátság, családi kapcsolatok), mert akkor a direkt kevés infóból, amit adok, levonják, hogy minden az én hibám és egy hatalmas ri...banc vagyok meg egy idióta hülye pi...csa. Oké, érkeznek normális válaszok is. De attól még látom, hogyan bántanak és aláznak meg, néha még arra is veszik a fáradtságot, hogy üzenetben szidjanak és hordjanak el mindennek... (fogadjunk élőben nem mernék, de a net névtelenséget ad számukra)

De sajnos a többi kérdésem alatt is megtalálnak ezek. Ha valami olyat kérdezek, amiben nem vagyok jártas, akkor meg hülye vagyok, amiért nem úgy születek, hogy tudom eleve (vajon miért kérdeztem akkor??) és hogy mivel ezt mindenki tudja ennek a kérdésnek itt nincs helye (bocs de itt MINDEGYIK kérdésnek van helye). Ha jelentem a választ, akkor vagy kitörlik, vagy nem... szóval azzal sokat nem érek. És egy bunkó vonzza a többi bunkót is maga után...

Azon vagyok hogy törlöm a regisztrációmat...

Igen, mindent magamra veszek és tudom, hogy a kommentek fele a szokásos bántóim gyökérkedéséből fog állni, de akkor utoljára írtam kérdést és egy napot adok magamnak a válaszok elolvasására aztán "kitörlöm" (amit ugye nem lehet).

Lehet hogy most én is felkaptam a vizet, de érthető...

A kérdéseimet nem másolom be.

Általánosságban sem tehetek fel semmilyen kérdést, ez is elég idegesítő. Például egy feltételes módos kérdés alatt (mondjuk hogy mit szólnátok ha a kapcsolatotokban ez meg az történne) is megjelenik a feltételezés, hogy én vagyok benne ebben és hogy "te idióta ku...rva miért jársz vele a te hibád az egész te nyomorult senkiházi"... közben rohadtul nem a saját kapcsolatom miatt kérdezem az ilyet :)


Köszi annak aki segít! :)


2017. ápr. 29. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

A válaszadók nagy része inkompetens.


[link]

2017. ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Fú de dezsavű érzésem lett :)
2017. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak normális témakörök, járj oda.
2017. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a névtelenség ezt eredményezi. A legrosszabbat hozza ki néhány emberből.

Nyugodtan töröltesd ki a bunkó válaszokat, és imádkozz, hogy jó is jöjjön.

2017. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Éppen ezért én soha nem tennék fel egyetlen kérdést sem.


De szívesen válaszolok.

2017. ápr. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!