Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan tudja anyám állandóan...

Hogyan tudja anyám állandóan lesni, hogy mit csinálok ezen az oldalon, ha nem tudja se az email címet, se a jelszót?

Figyelt kérdés

Egyszer ellopta az öcsém a telefonomat, pont ide voltam belépve. Végig mutogatták mindenkinek, milyen kérdéseket írtam ki...

Azóta valahogyan mindig tudja, ha kiírok ennyit is, hogy "lázam van, mit ajánlotok", amit írhatna bárki is. Wifiről netezem.


2019. aug. 24. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hozzáfér még mindig a készülékhez, és megnézi az előzményeket vagy belép az oldalra és a kérdéseket. Máshogy nem lehet.

Attól, hogy egy hálózatra csatlakoznak a mobilok, még nem fogja az összes eszköz tevékenységét látni egy másik eszközről, azért ettől bonyolultabb és biztonságosabb is a kommunikáció, hogy ne lehessen lehallgatni. Gondolom anyád nem informatikus/programozó/"hacker", hogy megkerülje ezt a védelmet.

2019. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Copasd meg!


Ha lány vagy írd ki, hogy "Terhes vagyok x-ik hónapja, mit csináljak?"


"holnap utazom xíriába harcolni a barátommal"


"hol kapok herkát este kilenckor?"


"totál rászoktam anyám nyugtatóira, hogy tudok feliratni még?"

2019. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%

Amit a kettes ír abból kb. egyet se írjál ki, nem csak Anyukád néz majd furcsán hanem a TEK is :D és az gáz amikor jönnek a fiúk.


Ha google fiókod másik telefonon is elérhető akkor ott az előzményekbe. És is múltkor néztem Apu telefonját és furcsáltam, hogy őt is érdekelte a Wankel motor meg a Westgate turbó, aztán rájöttem, hogy gépen azokat kerestem és mobilon is látható volt, már meglepett, hogy hogyhogy érdekli ez Aput :D, Ő dízel fan.

2019. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!